Ford Transit Connect yerine gelen Yeni Courier.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
178
dış görünüm berbat ben şahsen beğenmedim ford un beğendiğim 3 arabası var gerisi fasa fiso fiesta-mondeo-focus

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
928
Ben Hiç Beğenmedin , İç Dizayn Olarak İyi Sayilir Fakat Diş Dizayn Hiç İyi Değil.. Yapmak İçin Yapmişlar İtinali Bir Çalişma Yok :berbat :berbat

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
25
Bence goruntu olarak guzel arka diz mesafesi aris gibi eskilerde cok dardi. Ford saglamligida devam ediyorsa is yapar ve yakiti azaltmislarsa tutar

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
419
bence tourneo connect,tourneo courier dan daha iyi

Ama üretilmeyecek artık :eyv

iç dizayan çok güzel, dışınada zamanla gözler aşina olur.

ford kullanıcıları "kurye" adını takmışlar. şimdilik merak edilen arkaların makaslı olup olmadığı. birde hususi versiyonu da olacak deniyor. fiorino-nemo-bibper yeni kasa hazırlamazlarsa işleri zor, kangoo ve doblo büyüklükten kurtarır....

Kesinlikle katılıyorum :eyv

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
8
Ama üretilmeyecek artık :eyv

Kesinlikle katılıyorum :eyv

tourneo connect yerine ''yeni tourneo connect'' gelicek fordun sitesinde yazıyo bu courier ayrı bir model olarak piyasay girecek

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
419
tourneo connect yerine ''yeni tourneo connect'' gelicek fordun sitesinde yazıyo bu courier ayrı bir model olarak piyasay girecek

Türkiyede Otosanda üretilmeyecek artık, courier farklı bir model evet türkieyedeki connect'in yerini alacak. Sonuçta piyasada sıfır connectler var daha onların satışı bitmeden böyle bi rhaberi vermez Ford.
ben direk ford otosanda bizzat veda partisine katılmış çalışan bir arkadaşımdan aldım bu resimleri :eyv başka hiç bir yerde bulamazsınız.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
12
yedek parçacıda bunun ismin isöylemekte zor olur :D :D

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
128
İç dizayn iyi dışa gelince klasik ford'un başka markalardan alıp edindiği yüz.

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
8
Türkiyede Otosanda üretilmeyecek artık, courier farklı bir model evet türkieyedeki connect'in yerini alacak. Sonuçta piyasada sıfır connectler var daha onların satışı bitmeden böyle bi rhaberi vermez Ford.
ben direk ford otosanda bizzat veda partisine katılmış çalışan bir arkadaşımdan aldım bu resimleri :eyv başka hiç bir yerde bulamazsınız.

http://www.ford.com.tr/ticari-araclar/yeni-nesil-ticari-araclar
ben buldum :D