Forum Görünümü hakkında

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Forum neden aşağıdaki resimdeki gibi görünüyor? Bunu nasıl çözeriz??? Lütfen yardım ediniz...

5si7fso.jpg

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba, cep telefonundan giriyorsanız aşağıda ki ful site seçeneğini seçmelisiniz, ben pc ve Chrome dan girdiğimde normal görüyorum...

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba, full site seçiyorum yada forum temalarından rfc2 veya rfc3 seçiyorum bir türlü olmuyor. İşin garibi PCdenChrome üzerinden girince de aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım? Forumu kullanamaz oldum...

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

ahmetoguz52

Kayıtlı Üye
52-Ordu
bende de aynı sorun mevcut pcden de girsem mobilde de girsem görüntü aynı yukarıda paylaşılan gibi verimli kullanılamıyor

• Beğen
Tepkiler: bigbrother

EDU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de aynı sorun var. Ama sadece notebook crome üzerinden girince böyle görünüyor. Aradığımı bulamıyorum

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Çok şükür yalnız değilim... Bu sorun Chrome güncellendikten sonra oluştu... Şu anda OnePlus telefonun kendi tarayıcısını kullanıyorum ve forumu orijinal hali ile kullanabiliyorum. Ama tabi bu bir çözüm değil ... Chrome son sürümler ile forum görünümü uyumsuzluk yaratıyor. Admin lütfen buna çözüm bulunuz...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Forumumuzu güncelliyoruz arkadaşlar, daha yeni bir sisteme geçiş yaptık yeni düzenlemeler bittikten sonra çok daha sorunsuz ve kullanışlı olacak...

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Xenforo güzel bir seçim olmuş , başka bir site baya eskiden geçtiydi bu xenforo ya ordan biliyorum :)
yukardaki resime gelince , şuan chrome ile baktım sorun yok, ben opera'dan giriyorum ordanda sorun yok :)
windows 7 işletim sistemim ayrıca :)

• Beğen
Tepkiler: *USTA

EDU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumumuzu güncelliyoruz arkadaşlar, daha yeni bir sisteme geçiş yaptık yeni düzenlemeler bittikten sonra çok daha sorunsuz ve kullanışlı olacak...
Elinize emeğinize sağlık. Yanlış anlaşılmasın, clio4 e yeni geçtim, şimdilik arabamdan çok forumdaki bilgi paylaşımı, dayanışmayı sevdim :)

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Elinize emeğinize sağlık. Yanlış anlaşılmasın, clio4 e yeni geçtim, şimdilik arabamdan çok forumdaki bilgi paylaşımı, dayanışmayı sevdim :)
Arabanı da seveceksin, Clio 4 ler güzel araçalardır bende ki araçlardan birisi de 2020 Clio 4 0.9 TCe Joy model.
Bizi sevmene memnun oldum, iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: EDU