Fren Aynaları ve Balata Değişimi Hk.

RamaNET

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Geçen hafta fren balataları ve fren aynalarını yetkili serviste 1.950 TL'ye yaptırdım :-(

Bayram öncesi sarstı biraz...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Geçen hafta fren balataları ve fren aynalarını yetkili serviste 1.950 TL'ye yaptırdım :-(

Bayram öncesi sarstı biraz...

4 ünü birden değiştirdiniz galiba. Bu fiyat bana da referans olacak. Muhtemel 110.000 bakımda benimde diskler ve arka balatalar değişecek. Arka balata icin 650 demişti servis ama indirimi vs hariç liste fiyatını verdi. Disklerde 1.000 lira civarı tutuyordu sanırım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 3 aracım için ön disk ve balata için 350 TL TRV marka .
İnternet'ten kendim aldım 6 taksit imkanı var
İşcilik 50 TL (Gittiğim ustam )

Bazen başka yerden işcilik fiyatı alıyorum bunun içinde aldım adam direk 150 TL dedi .

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mahalle aralarındaki müşterisi çok olan kaypak olmayan servislere yaptırın. Benim zamanım olmadığı için sıfır akü 72 amper mutlu start stop akü, triger, hava filtresi, yağ filtresi, V kayışı, yakıt filtresi, ön diskler ve ön ve arka balataları malzeme benden 900 liraya taktırdım. Önce pazarlık yapın. Eğer eliniz yatkınsa siz takın bulunduğunuz yer yada alan uygunsa biraz kendinizi zorlayın balataları ve diski sizde değiştirebilirsiniz yalnız dikkatli yapın Youtube da bunla ilgili video var. Önceki arabamı ben yapmıştım. Kaliteli malzeme alın...

Son düzenleme:

RamaNET

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 ünü birden değiştirdiniz galiba. Bu fiyat bana da referans olacak. Muhtemel 110.000 bakımda benimde diskler ve arka balatalar değişecek. Arka balata icin 650 demişti servis ama indirimi vs hariç liste fiyatını verdi. Disklerde 1.000 lira civarı tutuyordu sanırım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba,

Rakamın biraz yüksek olması ve o an için bütçemin kısıtlı olması ve bu tip lastik, balata, disk fren gibi teknik konularda hassas bir insan olmam sebebi ile konuyu özel servislerde dahil olmak üzere çok alternatifli fiyatlama almak üzere araştırdım.

Özel servislerde 1.200 TL - 1.500 TL arasında yapılabilecek bir işlem. Yalnız şu tarafı var ki parçaların orjinalliğinden emin olamıyorsunuz. Ayrıca bana verilen tekliflerde ön ve arkalar için verilen markalar birbirinden farklı.

İşçilik kalitesi, parçaların orjinal olmama riski, ön-arkalar için ayrı markaların teklif edilmesi ve garanti gibi durumlar sebebi ile 1.950 TL ödeyip yetkili servis marifeti ile yaptırmayı tercih ettim.

Yapılan iş hoşuma gitti. Serviste ki arkadaşlar oldukça özverili idi. Pakete dahil olmayan bremboların üzerinde bulunan yayları da yenilediler.

Servis marifeti ile yaptırmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendim taktım servise gitmedim

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fren ve balata değişimi için servis çok yüksek fiyat söylemiş.bence sanayide frencide yaptırın.