Frenle çaliştirma

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Öteden beri merak ettigim bu frenle çalışmama sorunundan sonra geçen geri vites lambaminda sürekli yandığını farkettim. Üstüne iki gündür de sol sinyal hızlı hızlı yanıp sönüyordu. Bugün tanıdık bir usta baktı ve farkettik ki arkada aynı anda hem sinyal hem fren hem geri vites hepsi birden maşallah full yanıyor. Ben müşür falan dedim ama yok dedi sigorta kutusunda sorun var. Bıraktım arabayı. Ya onarım ya çıkma sigorta kutusu yada yeni kutu. Akşam günahım belli olur.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir ihtimal sadece ama benim eski aracta soket gevsek kalmisti bahsettiginiz gibi hizli yanip sonme yapiyordu sinyal soketi ustam oturtunca duzeldi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan_63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet şimdi aradı usta. Sigorta kutusunu yıkamış mı ne halletmiş sorun çözülmüş. Ama bu frene basınca çalışma olayı için müşür olmamış. Müşür için 170 tl demişler. Dedim yuh nasıl oldu bi müşür. Artık onuda başka zaman hallederim

Hakan_63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlamadigim ben google den bakınca megane 2 fren musuru 40-50 Tl fiyatlar var. Bu neden 170 demiş. Fren ile çalışmayı sağlayan farklı bir müşür mü acaba

Cem-ARMUTCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Besbelli seni yolmaya çalışıyorlar :(
Anlamadigim ben google den bakınca megane 2 fren musuru 40-50 Tl fiyatlar var. Bu neden 170 demiş. Fren ile çalışmayı sağlayan farklı bir müşür mü acaba