FT clio 1.6 sport =)

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio symbol - clio 1.6 rte - saxo vts - mercedes a160L - 106 gti ve sonunda tekrar clioya geri donus yaptım=)
iyi kotu yorumları için herkeze çok teşekkürler şimdiden..
temiz 1.6 sport a binmeyi istiyordum hep sonunda aradgm aracı edirneden buldum,, aracımda yarım parça lokal boya var ilk sahibinden yedek anahtarı kitapçıkları duran orjinalligi hiç bozulmamıs bir araba aldım ama kısa bir sure sonra nazara geldik=) sol ön çamurluk nazara geldi ufak bir çatlak oldu sanırım yakın zamanda onu değiştirmek zorunda kalıcam=))

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhteşem temiz ve diri duruyor kazasız belasız binmeniz dileğiyle :) bende yeni aldım aynısından siyah hemde yarında sizinki gibi alçalcak inş :) iyi forumlar

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkur ederim=) hayrlı olsun araban allah dahada iyilerin nasip eder inş. allah kaza bela yuzu gostermesn sanada..

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mal gerçekten temiz güle güle iyi günlerde kullanın piyasa fiyatlarına göre gerek donanım gerek işlevsellik ve sağlamlık olarak en makul araçlardan biri :)

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız çok güzel :)

kasim kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız günlerd e kullan

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Eskilerden Kim Kaldııı Derken Te BaBy' Mimari Abim Gelmiş Hoşgeldin Abim Yeni Sportun Yine Çok İddalı :)
Saxo İle Gidişin Başkaydı Zaten Bunda Yine Şeklin İyiOlacak :)
Pazar Günü Silivrideyiz Buyur Gel Hem Görüşmüş Olurduk Uzun Zaman Oldu Arayı Açtık :9

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok temiz kazasız belasız cezasız binmen dileğiyle Uğur abi beni tanımazsnda çok öncelerden başka Renault kulüplerinde TE Baby'le tanımıştım seni:)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah fabrikadan çıktığı gibi orjinal duruyor

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkr ederm herkeze yorumlari icin:) bide camurlugjn ucunu catlatmasak guzl olckti ama nazar yapck bsey yok:))

Cenkerm gelmeye calisirim kardesm eger calismior olursm

Renaultolog kardesm ykn zmnda tanisrs ins sadece forumda kalan dostlklri sewmem disardada gorusmk lazm:(