G.Scenic 3 ler için geri görüş kamera bağlantısı (Harici ekran ve kablosuz)1. adım

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

resimler ekranın nasıl durduğunu göstermek amacıyla konmuştur...Sağdaki kablolara takılmayın onları yok edicem :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda başardın helal olsun valla:eyv bitmiş halinide bekliyoruz...:eyv

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir çalışma ama sanki ekrana yer yok gibi konsolda :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda başardın helal olsun valla:eyv bitmiş halinide bekliyoruz...:eyv
:D az kaldı abi bugün yarın inş. bitircem :eyv

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaw yine giderdin scenic 'in bir eksiğini:halay Bu kimsenin yorum yapmadığı resim eklemediği karanlıkta kalan bir konuydu. İlgileneni çok olacaktır. Çok faydalı çalışma kardeşim ben biliyorum son halini :beerekle hemen.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaw yine giderdin scenic 'in bir eksiğini:halay Bu kimsenin yorum yapmadığı resim eklemediği karanlıkta kalan bir konuydu. İlgileneni çok olacaktır. Çok faydalı çalışma kardeşim ben biliyorum son halini :beerekle hemen.
hava bi aydınlansın eklerim ;)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve sonunda bitti. Son anda çıkagelen şansıma Onur abi sağolsun hızır gibi yetişip, güzel bir ustayla tanıştırdı beni. Sadece 20 tl ye de halleetti işimizi gördüğünüz görebileceğiniz tek kablo park frenin üstündekilerdir. Kamera kablolarının içeriyle hiç bir alakası yoktur. Kapı eşikleri hiç bir şekilde açılmadan yapılmıştır. Hotfile.com: One click file hosting: Scenic cam 2.avi

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve sonunda bitti. Son anda çıkagelen şansıma Onur abi sağolsun hızır gibi yetişip, güzel bir ustayla tanıştırdı beni. Sadece 20 tl ye de halleetti işimizi gördüğünüz görebileceğiniz tek kablo park frenin üstündekilerdir. Kamera kablolarının içeriyle hiç bir alakası yoktur. Kapı eşikleri hiç bir şekilde açılmadan yapılmıştır. Hotfile.com: One click file hosting: Scenic cam 2.avi

Bu hesaba daha iyisi can sağlığı,Gülegüle kullan iyi iş oldu:eyv