G3 kangoo tekrar enjektör hatası !!!

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerimizi cumleten selamin aleykum

Bizim araç yine enjektorleri kontrol ettir hatası verdi yandı yandi söndü cokkk kısa aralıklarla servise gidicez haliyle arac daha 6 aylik yakiti shell den aliyoruz surekli sadece tek bir subeden fakat korkuyorum önceki aracimizda enjektorlerden çok çektik şimdi acarlarsa tekrar başımıza iş almayalım birde servisler hafta sonu açık mi abilerim ve randevu aliniyormus benim pek bir bilgim yok da yardımcı olursanız sevinirim

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde abilerim ücret alırlar mi araç daha 6 aylık garantisi vs devam ediyor veya neye gore alırlar hangi servise gitmeliyim bizim forumumuzun adını versem yardımcı olurlar mi gerçekten çok kafana takıldı meret.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım attığından bahsetme..garanti fos olur..anlarlarsa ücret taleb ederler...

Yok abi bunda yazılım yok öteki joy olanda var dükkân için kullanılan bu araç full orijinal hiiic bise yok ben bunun üstüne özel dusuyorum abi randevu nasıl alicam

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisi direk ara al randevuyu

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisi direk ara al randevuyu

Anladım abi bakalım ne olcak önceki aracimizda transporter da böyle oldu sonra enjektorler sokuldu takıldı derken araç yalan oldu korku nedenim o birde o sanayide yapılmıştı o ayrı :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim, İnanları arayıp randevu iste...

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok abi bunda yazılım yok öteki joy olanda var dükkân için kullanılan bu araç full orijinal hiiic bise yok ben bunun üstüne özel dusuyorum abi randevu nasıl alicam

anladım..sıkıntı çıkmasında..hatırlatayım dedim..