Garanti kapsamı

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Serviste Yada Disarda Yaptirsan Bile Arka Sise Baglatma Muayenede Sikinti Olabilir
Bana Sorarsan 2 Sis Fari Alip Duzgun Bir Elektrikcide Baglat
Park Lambasindan Alsin Elektirigi Ayri Bir Mandal Koysun
Parklar Acikken Sen Sisleri Acar Yada Kapatirsin

yollayolla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende dışarıdan orjinal sis lambalarını temin ettem ve sizin dediğiniz gibi garanti sorunu olabilir diye servisi aradım garantiyi bozarız dediler ancak biz takarsak sisler sende olduğu için parça garantisi olmaz dediler,tanıdık filan bilmem ben adamlar sistemde görmedikten sonra garantiyi bozarlar,aracı alırken üzerinde sis oladığı için sistemde çıkmıyor,

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim garantin bozulmaz yalnız elektrik sisteminde bir arıza olursa konu sislere dönebilir elektrik sistemini garantiye almaya bilirler herşey servise bağlı bizim renault mais sistemimiz var oraya hangi malzeme bozuksa onun kodunu sisteme giriyoruz renault %100 karşılıyorsa garantiden değiştiriyoruz garanti işleyişimiz böle şeylere bakmaz anlayacağın bakımlarına düzenli girdiysen hiç bir sorun olmaz

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
ıyıkı sisli ful almışız aga, amma mevzu oldu servisler... :cool:

yollayolla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim garantin bozulmaz yalnız elektrik sisteminde bir arıza olursa konu sislere dönebilir elektrik sistemini garantiye almaya bilirler herşey servise bağlı bizim renault mais sistemimiz var oraya hangi malzeme bozuksa onun kodunu sisteme giriyoruz renault %100 karşılıyorsa garantiden değiştiriyoruz garanti işleyişimiz böle şeylere bakmaz anlayacağın bakımlarına düzenli girdiysen hiç bir sorun olmaz

İNŞAALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR BAKALIM GÖRECEĞİZ

yollayolla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur bey kızmayın lastik patlasa garti bozuldu diyorsunuz,satarken herşey dahil sattıktan sonra o böyle şu böyle geçin bunları güven kalmadı