Garantisi dolmuş aracımın direksiyonu ücretsiz değişti

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Müşteri memnuniyeti budur işte :)

livaneli16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı akşamlar.
Bizde 1 ay önce bir Fluence aldık ve aracın vites topuzunda, el freninde ve direksiyonunda soyulmalar var. Fakat bizden önceki sahibi garantiyi bozmuş galiba. Ben yine de bu konuyla ilgili Bursa'daki Avrupa Oto'ya gidip bunu sorsam yardımcı olurlar mı? Yoksa bende şikayetvar.com'da sıkıntımı dile getirip aramalarını beklemeliyim?

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault musteri memnuniyeti adina bu tur degisimleri yapiyor.sikayetvar gibi siteleri kullanmasanizda aracinizin garanti suresinin bitmis olmasina bakmaksizin ozellikle direksiyon vites topuzu ve el freni tutamagi kisimlarini garanti dahiline alarak degistiriyorlar.yanliz arac ta suna dikkat ediyorlar yetkili servislere yilda 1 defada olsa girmis olmasina bakiyorlar ama baglayici sebep degil tabii ki direk degisim yapiyorlar.

megane3 1.6 play

livaneli16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault musteri memnuniyeti adina bu tur degisimleri yapiyor.sikayetvar gibi siteleri kullanmasanizda aracinizin garanti suresinin bitmis olmasina bakmaksizin ozellikle direksiyon vites topuzu ve el freni tutamagi kisimlarini garanti dahiline alarak degistiriyorlar.yanliz arac ta suna dikkat ediyorlar yetkili servislere yilda 1 defada olsa girmis olmasina bakiyorlar ama baglayici sebep degil tabii ki direk degisim yapiyorlar.

megane3 1.6 play

Peki abi sağolun. Bu pazartesi uğrayıp sorayım o zaman ben. Aracı yeni aldık ve onlar görüntü olarak pek hoş durmuyorlar. Bej renk döşeme olduğu için görüntü hoş değil.

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazartesi direk en yakin yetkili servise gidin mutlaka yardimci olacaklardir.
Bence ihtiyaci olan herkes gitsin faydali bir hizmet.benim bi arkadasimda laguna 3 var bana direksiyonunu deri kaplatmak istedigini soyledi ne kadara yaptiririz falan dedi ugrasma servisten yenisini isteyelim dedim inanmadi 10 gun sonra 0 direksiyon gelince akli cikti.kurusta para vermedi.😄

megane3 1.6 play

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende direksiyonum deforme oldugu zaman garantiden degisim talep edicem ve farkini vererek rs direksiyon almayi planliyorum.

megane3 1.6 play

galove

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende vites topuzu ve direksiyon aşınması için şikayetvar.com'a yazdım. bana mais geri döndü servise yönlendirdi. ben direksiyonun değişimini sonrada istemedim çünkü çok fazla bir aşınma yoktu bir de dedim şimdi sökme takma olunca bir arıza falan almayalım başımıza diye düşündüm. vites topuzunu ücretsiz değiştirdiler sadece. aracın garantisi biteli 1 ay olmuştu.

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne güzel bir haber. İşte bu tür şeyler markaya olan güvenimizi, sadakatimizi perçinliyor. Şu an kullandığım araç inanın tam sayısını unuttum ama sanırım 8. Renault'um. İlk Renault 9 ile başlamıştık. Teşekkürler Renault. Tüm markalara örnek olsun.

hakan5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende birkaç gün oluyor yazdığım şikayetvar.com direksiyon ve teyp tuşları için bugün maisten aradılar şase numarasını istedi aracın en yakın bayiniz hangisi dedi Sakarya ernaz dedim teşekkür etti en kısa sürede dönüş yapacaz dedi tekrardan bakalım beklemedeyim ne olacak sonuç:)

livaneli16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şikayetvar.com'a bir yazı yazmadım. Direk Bursa'daki Avrupa Oto'ya gittim aracın resimlerini, ruhsat fotokopisini çektiler ve biz dosyayı hazırlayıp yollayalım cevap gelince arayalım dediler ama halen bir ses seda yok. Bekliyoruz bakalım bugünde bir cevap gelmezse pazartesi tekrar gidip soracağım.

Fluence 1.5 dci 110 Hp