Garip Bir Flu

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Sahibinden.com'da gezerken rastladım araba cam tavan,dijital klima vs. Privellege özellikleri yok örneğin Start&Stop yan koltuk Extreme gibi,direksiyon Business gibi,ön kapıdaki kolonlar Business gibi kırmamı bu araç ne ?

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba business yada authentique bence. direksiyon, hoparlörler ve ön konsol renginden bu şekilde anlaşılıyor. ama dediğiniz gibi dijital klima sunroof gibi özelliklerde privilege in özellikleri sonradan yaptırmış olabilir ama çok uğraşmış olması lazım :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba business yada authentique bence. direksiyon, hoparlörler ve ön konsol renginden bu şekilde anlaşılıyor. ama dediğiniz gibi dijital klima sunroof gibi özelliklerde privilege in özellikleri sonradan yaptırmış olabilir ama çok uğraşmış olması lazım :)
"Dijital Klima" sonradan yapılabiliyor mu ?

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapılabilir evet.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtemelen kullanılır. çıkma tesisatı ile birlikte dijital klima konsolu bulmak gerekir sonrasında da bu tesisatı var olan tesisata uyarlayacak ustayı bulmak gerekir. Yetkili servislerde bu işlemi yapacaklarını sanmıyorum girmez servisler bu tür işlere pek.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtemelen kullanılır. çıkma tesisatı ile birlikte dijital klima konsolu bulmak gerekir sonrasında da bu tesisatı var olan tesisata uyarlayacak ustayı bulmak gerekir. Yetkili servislerde bu işlemi yapacaklarını sanmıyorum girmez servisler bu tür işlere pek.
İlginç gerçekten Toroslara çorum kaloriferi atmak gibi bi işlem :)))

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof kesinlikle orjinal. çünkü tavan orjinal, sunroof orjinal.düğmeler orjinal. bu orjinalliği servis yapmaz. dışarıdada yaptırdığını hiç sanmıyorum.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu araç expression modeli. Sunroof lu gelmiş. şans işi..

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi yurtdışında çılgın araçlar var. Sadece bizde armut gibi arabalar var. Abim bursa fabrikasında çalışıyor geçen gün r-linkli cam tavanlı 1.2 clio4 ihaleye çıkmıştı hem de 2012 model