Gaza Hafif Dokunulduğunda Çıkan Tuhaf Ses

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BUna benzer bir sorunda ben de var ama benim araçtan çıkan ses sadece dur kalk trafikte tam ikinci vitese geçecekken Gazi bıraktığınız anda hafif bi düdük sesine benzer çıkıyor ve bir kaç saniye içinde kesiliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaptan47

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim fluancede var ayni ses demiyeyim daha boyle islik sesi gibiydi servis bir turlu duymadi arabam 2500 3000 devir araliginda o sesi cikariyordu yolda sessiz yerde giderken daha fazla insan o sesi duyuyordu en son is bana dustu arabayi aldim kanala sonra basladim incelemeye birine gaz verdiriyordum bende kontrol ediyordum motordan geldigini zannettigim ses megersem egzos susturucusundan geliyormus 80.000 bakimina goturdugumde ustalari cagirdim dedimki gelin sikayetimdeki sesi buldum egzosu gosterdim onlarfa sayemde ogrenmis oldular garantisi bitmesine ragmen garanti kapsamindan parcayi istediler suan bekliyorum gelmesini fiyati 700 tl imis.

matchmaker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BUna benzer bir sorunda ben de var ama benim araçtan çıkan ses sadece dur kalk trafikte tam ikinci vitese geçecekken Gazi bıraktığınız anda hafif bi düdük sesine benzer çıkıyor ve bir kaç saniye içinde kesiliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu neden olabilir? aynı ses ben de de var..ustanın birine sordum normal bunlarda dedi

TUNAHAN KUCUK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Islık sesi 110 luk fluence ve mercedes cla class larda bulunan değişken hacimli turbonun sesi ve normal diye biliyorum.

serkank1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garantideyse zorlayınca bedava değiştiriyorlar. başta bana değiştirmeyiz falan dediler, ee dinsizin hakkından imansız gelirmiş. simdi duzeldi araba benzinli gibi oldu hissi verdi.

matchmaker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garantideyse zorlayınca bedava değiştiriyorlar. başta bana değiştirmeyiz falan dediler, ee dinsizin hakkından imansız gelirmiş. simdi duzeldi araba benzinli gibi oldu hissi verdi.

neyi değiştirdiler?