Geç çalışma sorunu...

Murat fırat akbaş

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhabalar herkeze; benim aracımdada aynı sorun var 2020 1.0 tce sıcak soğuk fark etmiyor bazen daha kontağı çevirmeden nerdeyse marş basıyor bazen geç alıyor insan çalışmayacakmı acaba diye tedirgin oluyor bujileri değiştirdim aküyü ölçtürdüm problem yok eğer çözüm bulan olursa lütfen yazsın ustalar maalesef pek ilgilenmiyor

ClioUser

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhabalar herkeze; benim aracımdada aynı sorun var 2020 1.0 tce sıcak soğuk fark etmiyor bazen daha kontağı çevirmeden nerdeyse marş basıyor bazen geç alıyor insan çalışmayacakmı acaba diye tedirgin oluyor bujileri değiştirdim aküyü ölçtürdüm problem yok eğer çözüm bulan olursa lütfen yazsın ustalar maalesef pek ilgilenmiyor
Ben benzin enjektörlerini ve enjektör kütüğünü değiştirip, enjeksiyon yazılımı attırdım hissedilir bi düzelme oldu

ClioUser

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Aracınız kaç bin km hocam benzer bir arıza ile uğraştı bizim Renault yetkisi servisinde ustalar
Çözüm bulabildiler mi peki?

Murat fırat akbaş

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Düzelme oldu ama tamamen bitmedi yapıyormu hala

ClioUser

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Arkadaşlar önceki mesajımda benzin enjektörlerini ve enjektör kütüğünü değiştirdiğimi ve enjeksiyon yazılımı attırdığımı yazmıştım onları yaparken ısı müşürü de ucuz diye onu da değiştirdim yazmayı unuttum iki gündür sorun yaşamıyorum, sorunu yaşayanlar ilk önce ısı müşürünü değiştirmeyi denesin, duruma göre benzin enjektörlerine baksın inşallah size de faydası olur ben şimdilik çözdüm gibi görünüyor.