Gece kendiliğinden yanan ledler

driver10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım hala yokmuş, haber vereceklerini söylediler. Bu konunun üstüne gitmedikçe çözülmeyeceği kanaatindeyim.

Anladigim kadariyla pek onemsemiyorlar, banada denk geldi 1-2 defa bu durum. Mesela ben bu durum icin hic servise gitmedim nasil haber verecekler acaba?

Bunun yani sira depo gostergesinin full dolu olsa bile biraz asagida gosterme durumu da var.

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Utkukk ben bu söylediğin durumlardan dolayı arabamı iade ettim

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Mais Bursa Şube'den 15/01/2018 tarihi için randevu aldım arkadaşlar. Yazılım güncelleme ile farlardaki sorun çözülecekmiş.

driver10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Mais Bursa Şube'den 15/01/2018 tarihi için randevu aldım arkadaşlar. Yazılım güncelleme ile farlardaki sorun çözülecekmiş.

Bilgilendirmeniz icin tesekkurler hocam, bu bilgilendirmeyi onlar mi size haber verdi yoksa siz mi sordunuz? Bende Bursa'dayim araclari cagirma gibi bir durum yoksa arayip sorayim olmadi bende.

secgel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Renault sitesinden hafta sonu konu ile ilgili yazdım. Salı günü aradılar güncelleme geldiğini ilettiler.

Bugünde arabayı götürdüm bişeyler yaptılar. Eve çıkınca arabayı göremediğim için sonuç nasıl oldu bilemiyorum.

Bulunduğunuz bölgedeki servisler ile görüşün yardımcı olacaklardır.

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirmeniz icin tesekkurler hocam, bu bilgilendirmeyi onlar mi size haber verdi yoksa siz mi sordunuz? Bende Bursa'dayim araclari cagirma gibi bir durum yoksa arayip sorayim olmadi bende.

Onların verdiği bir bilgi yok. Aradığımda güncellemenin geldiğini ilettiler. Aramanda fayda var.

ZU_ZU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen gün ben de 2017 icon aracımda iki gün üst üste denk geldim, balkondan arabaya doğru baktığımda farlar kısa süreli yandı söndü, aynı olay bir tanıdığımın da başıma geldi, hatta ilk o söylemişti arabada durup dururken lamba yandı diye.
Evet arkadaşlar, benim de başıma bir kaç defa geldi gecenin bi yarısı camdan aşağı bakarken bi baktım ledler yanıyor :) acaba dedim biri falan mı yokladı ama şimdi görüyorum ki birçoğumuza olan birşey miş:)

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün aracın güncelleme işlemleri tamamlandı arkadaşlar, durumu takip etmeye çalışacağım. Problemin devamı halinde buradan bilgilendirme yaparım.