Gece uzun yol için fikirleriniz abilerim :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok tesekkür ederim Sölediklerinizi kontrol etmeden asla yola cıkmam :))

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim dönüşte yaptığımın aynısını yapıyosun feribot çookk büyük rahatlık gerçekten yolda güzel sıkıntı olmaz arkadaşların dediği gibi izmir e doğru git tabelalardan bulursun zaten yolu tek başına yolda tereddütün olmasın ama sıkıcı olabilir yanından suyu eksik etme uykunu iyi al ben su içe içe sabah 6 da uykumu açtım :D birde arkaya termos atmıştık molalarda içiyoduk gayet keyifli bir yolculuktu dönerken gelirken aynı şeyi söyleyemem annemi araba tutar dur kusucam dur kusucam diye diye zor oldu üzüldüm yanlız bursa çevreyolundan sonra dikkatli ol yol ayrımında az daha edremit e doğru gidiyordum ben :D yolu yeni yapıyorlardı o zamanlar hatta yol ayvalık a yaklaşırken baya bozuktu içeri baya ses aldı araba ama şimdi düzelmiştir hayırlı yolculuklar dilerim ALLAH sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin mudanya yolunda fazla basma o feribota giden gelen yolda çok tehlikeli bir yol orda insanlar genellikle üst geçit uzakta olduğu için otobandan geçiyolarmış karşıya 1 dk önden gitseydim o kadına belkide ben çarpabilirdim ALLAH korusun kadın vefat etmiş :( yerde çok kötüydü o yolda çok kaza oluyormuş gelince netten baktım onun için çookk dikkat et o yola

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli baki üstadım öncelikle güzel fikirlerin ve görüşlerin için cok teşekkür ediyorum zaten geceden sonra sabaha karşı güneş açmaya yakın insanın uykusu geliyor bu yaz aksam 11 de cıkmıstım malatyaya giderken sabah şafak atarken kayseride yakalandım valla o kayseriyi nasıl geçtim benmi sürdüm başkasımı valla suanda gülüyorum kendime uyuyarak gittim sanırım :)

Edremit yolunu takip edip gitmicekmiyim zaten orayı anlamadım aydınlatırsan sevinirim balıkesirden edremite devam edip sonra ayvalıga devam etmem gerekiyor sanırım
Sölediğin yerede dikkat edicem özellikle

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok saolasın kubilay abicim

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli baki üstadım öncelikle güzel fikirlerin ve görüşlerin için cok teşekkür ediyorum zaten geceden sonra sabaha karşı güneş açmaya yakın insanın uykusu geliyor bu yaz aksam 11 de cıkmıstım malatyaya giderken sabah şafak atarken kayseride yakalandım valla o kayseriyi nasıl geçtim benmi sürdüm başkasımı valla suanda gülüyorum kendime uyuyarak gittim sanırım :)

Edremit yolunu takip edip gitmicekmiyim zaten orayı anlamadım aydınlatırsan sevinirim balıkesirden edremite devam edip sonra ayvalıga devam etmem gerekiyor sanırım
Sölediğin yerede dikkat edicem özellikle

ya belki düzelmiştir yol tam fikrim yok sen edremit ten teğet geçeceksin o ara 2 tane aynı tabeladan vardı yollar yeni yapılıyordu hatta o kısım langır lungur yoldu son anda ani bir karar ile rotamı değiştirdim düzeltmişlerdir orayı onun için dedim istersen google maps tan bir yola tarifine bak

dediğm yer bura olması lazım

1656246_10200590032752860_277146697_n.jpg

kafanı allak bullak etmeyeyim :D

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursada idodan indikten sonra izmir yolunu bulacaksın tabelaları takip et, izmir yolu dediği zaten susurluğa çıkan yol. Susurluk balıkesir izmir yolu. Bursadan sonra izmir yolunu takip edip susurluğa geleceksin susurluk üzerinden balıkesire yol güzel susurluktan sonra balıkesir girişinde tabelalara iyi bak yol izmire ayrılır birde şehir merkezine giren yola orda tabelalarda hepsi yazıyor ayvalık diye tabela var geçen hafta balıkesire gittim tabelalar heryere çıkarıyor

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağımı suyunu lastik havalarını kontrol et Yanına evde yolluk hazırlat yolda sadece markalı kapalı ambajlı gıdalar al mideni ve seni hasta edecek gıdalar yememiş olursun yorulduğunu hissettiğin an güvenilir bir benzinliğe gir ve dinlen tuvalet için büyük benzin şirketlerini tercih et uykunu getirecek ağır müzikler dinleme ara sıra ön iki camı tamamen indir kaldır arabaya oksijen girsin Ben uzun yolda bunları yaparım bazen 10 saat lik yolu sadece yakıt ve tuvalet için dururum Hayırlı yolculuklar