Gelelim yay konusuna... :)

1Lk3r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi yaa FK alcaktık ne güzell :)) olsun yinede teşekkur ederimm :) yunus emre şu seçenekleri bi duşuneyim karar vereyim 3 cm yeter mi bide eibach5 km yayları 1.6 clioya mı taktınız yani motor ağırlıgı fark eder mi diye sordum :)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi yaa FK alcaktık ne güzell :)) olsun yinede teşekkur ederimm :) yunus emre şu seçenekleri bi duşuneyim karar vereyim 3 cm yeter mi bide eibach5 km yayları 1.6 clioya mı taktınız yani motor ağırlıgı fark eder mi diye sordum :)

benim arac 1.2 :D ama motor agirligi cok farkettirmiyor. cunku bendeki yaylardan Falmor'un RS'e taktilar yine ayni sekilde dusus yasandi. Eibach alicaksan 5cm alman lazim ki 3-3bucuk cm dusursun :D
Guncel hali bu fotolardaki on tarafin yarim cm daha dusuk oldugunu varsayabilirsin.
Bu arada bendeki jantlar 16" oldugu icin biraz daha yuksek gozukebilir sana. Sen 15" e takicaksin, ordan yarim cm gibi kazanirsin sanirim.

img515u.jpg

dscf6623.jpg

1Lk3r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim lastik ebatlarım 195/50/15 senin yanaklar 50 mi bu fotodakiler yanii bide sen 3.5 4 cm dusurursun diyosun yani

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim lastik ebatlarım 195/50/15 senin yanaklar 50 mi bu fotodakiler yanii bide sen 3.5 4 cm dusurursun diyosun yani

195/45/16 benim ebatlar.
benim on tampon senden 1cm ye yakin yuksekte kalir ayni yayi takarsan :D