gencmenn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Gencer Seri, Almanya Canon firmasinda teknik eleman olarak görev yapiyorum ayni zamanda Objektif Foto sitesinin kurucularindan ve genel yöneticisiyim.
Fotograf sanatinda 15 yildir ugras veriyorum..
Fotograf ugruna 40.000 km yol gittim bu zamana kadar, kendi fotograf teknigim olan Lens kapama teknigi nin icadi yani mucidiyim..
Tek kareden HDR fotograf benim gelistirdigim ve suan bir cok fotografcinin kullandigi teknikler arasina girdi..
Almanya´da yilin en iyi manzara fotografi ödülü, bild gazetesi yilin fotografcisi ödülü gibi onlarca ödülüm var.
Amatör fotografcilara her türlü fotograf teknigini ögretmekle gecen yillarima seviniyorum.
Facebook fotograf grubumda bir cok teknik ve bilgi mevcut
GENCER SERİ Photographer's Club | Facebook

Türkiye, de fotografciligin gelismesi adina elimden gelen tüm cabayi gösteriyorum, paylasilmayan bilginin insanda yük olduguna inaniyorum.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin abi keyifli forumlar:eyvşuan türkiyedemi ikamet ediyorsunuz? buluşmalarımızda sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız bir kaç kare profesyonel fotografımız olur saygılar:)

Son düzenleme:

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin abi,tanışmamız biraz kötü oldu ama dostluğumuz baki olur,kırdıysam gercekten özür dilerim..

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz hocam.sizin gibi uzman birini burada görmek gerçekten bizler için çok önemli bir kazanım :) aktif kalmanız dileğiyle :eyv

gencmenn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Insan bazen öfke ile kalkar zararla oturur, neyseki akli selim insanlariz, insani kirmaktan cok korkan biriyim, benden yana hakkim varsa helal olsun, kusurumuz varsada af ola..
Ben almanya da ikamet ediyorum.
18 yildir buradayim, Sergiler olunca istanbula geliyorum haziranda büyük bir karma sergimiz var, Allah nasip ederse haziranda 500 fotografcinin katilacagi büyük bir sergimiz var, bende sergi organizatörü olarak orada olacagim, sizlerlerde tanisiriz insallah

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoşgeldin Gençer,iyi forumlar,gençlerin öğreneceği çok şey var Fotoğraf Sanatı hakkında...:eyv

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aileye Hoşgeldin Sizin gibi Ustaların bilgi ve becerilerinizden öğreneceğim çok şeyler var

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz keyifli forumlar...