Genel Bilgilendirme !

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence birazda sitenin kullanılabilirliği hakkında çalışma yapılmalı,
Şuan ki düzen çok karışık, daha yalın bir düzen olmalı diye düşünüyorum...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Forumun erişilebilirlğinden bahsediyorsan haklısın Yavuz....

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme için teşekkürler Melih:eyv

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş

evet abi o konuda biraz sıkıntılar var. Forum içeriği fazla olduğu için geniş bi zamanda el atmak lazım. çok zahmetli bir iş çünkü.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
evet abi o konuda biraz sıkıntılar var. Forum içeriği fazla olduğu için geniş bi zamanda el atmak lazım. çok zahmetli bir iş çünkü.
Tatilden döneyim ilk işim karışık olan bölümlere el atmak olacak ve bu çalışmalar sırasında konuların yeni yerlerine taşınmasında Süper Moderatör arkadaşlarımıza çok iş düşecek...:)
Gereksiz konuların silinmesini arkadaşlarımızdan ben rica ettim,gereksiz derken tek resimlik ve genel anlamda bizlere hiçbir katkısı olmayan facebook ortamını andıran konulardır ve yetkili arkadaşlar bu konuları temizlemeye başlamışlardır,bu esnada sizlere önemli gelen ama aslında önemsiz görünen konularda silinmiş olabilir,bunuda sizlerin anlayışla karşılamasını bekliyoruz...:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık kardeşim :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereken neyse söylemişsin kardeşim ağzına sağlık...

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize Sağlık Abi :eyv

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Melih

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugünlerde forumumuzda biraz sıkıntılar gerginlikler yaşıyoruz herkesin sakin olarak düşünmesi gerekli ilk önce bunu söylemeliyim.

Forumda Sohbet muhabbet video fıkra haber vs bölümler varsa herkes o bölümlerde belirli kurallar çerçevesinde paylaşımlarda bulunabilir.

Renault konuları pasif kaldı diyen arkadaşlarda elini biraz taşın altına koyabilir ve paylaşımlarda bulunabilirler. Ama diğer alanlarda paylaşım yapan arkadaşlara kimsenin birşey demeye hakkı yoktur.

Ben buranın adminiyim ve teknik sorunlarla ilgileniyorum. Olaylara teknik açıdan bakıldığında burada ne kadar çok paylaşım olduğunda site o kadar çok ileri gidiyor ve Sitenin kendi masraflarını karşılaması açısından ben bu konuyuda düşünmeliyim.

Yönetici arkadaşlarda daha ılımlı yaklaşmalı ve sorgusuz sualsiz konulara müdahale etmemeliler. Müdahale edilecek konular zaten edilir.

Renaultfanclub ailesi dostluğu daha sakin ve daha hoşgörülü olarak büyümeye devam edecektir.
NE diyeyim HELAL OLSUN admin dediğin böyle olur.. FOruma sadece araba konularına bakmaya girmiyoruz biz.. Hayatımızda buyuk yer kaplıyor iyi kotu gundemi haberleri buran takip ediyoruz Kısıtlama yapılırsa KAN kaybeder bu guzel ortamı tatsız hale getiririzz.. SıkınTı yok Forumda sadece birilerinin işine gelmeyen BAzı Muhabbetler Dondu Forumda Bazı Arkadaslarda bu KonuLArdan duydukları kendi sıkıntılarını Foruma enjekte etti.. Forum Bu haliyle Guzel Kimse bisey yapmasın .

Son düzenleme: