Geniş Kapsamlı Bir Ankara Buluşması Yapalım ....!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Benim mesajımı silen arkadaş kim acaba? Dürüstçe söylerse sevinirim? Birisi benim mesaj yazmamdan rahatsız oluyor anlaşılan.
Mustafa abi kayıtlarına bi bakarmısın dün akşamın kim silmiş?
Dün gece forum 2 kere gidip geldi kardeşim o zamana denk gelmiş olabilir,birde kalıcı silinen mesajlar panelde görünmüyor maalesef...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gece forum 2 kere gidip geldi kardeşim o zamana denk gelmiş olabilir,birde kalıcı silinen mesajlar panelde görünmüyor maalesef...

Kalıcı silinenler panelde görünmüyorsa o cok kötü abi. sen logları takip edemiyorsun ozaman degilmi? Kötü olmus ya. Neyse.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kalıcı silinenler panelde görünmüyorsa o cok kötü abi. sen logları takip edemiyorsun ozaman degilmi? Kötü olmus ya. Neyse.
​Siteyi 1 gün öncesine yüklersem görürüm mesajını veya geri gelme şansı olur,bunu sende istemezsin sanırım...:eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Siteyi 1 gün öncesine yüklersem görürüm mesajını veya geri gelme şansı olur,bunu sende istemezsin sanırım...:eyv

istemem tabi ama site devamlı log tutsa onun için ayrılmış bir belleği olsa daha iyi olmazmı abi? sen daha iyi bilirsin gerci ama her hareket kayıt altında duru böylelikle bence :) html web masterlarından kim kaldı abi bi ben bide arka sokaktaki rüstem amca :)

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim mesajımı silen arkadaş kim acaba? Dürüstçe söylerse sevinirim? Birisi benim mesaj yazmamdan rahatsız oluyor anlaşılan.
Mustafa abi kayıtlarına bi bakarmısın dün akşamın kim silmiş?

evren abı ben sıldım dıcemde uyelıgımden bnm silinmio :D:D ne yazmıstınkı silmişler

toblerone

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
oğlumda ankarada babaoğul koleosumuzla geliriz 14-15 ocak ta buluşma olursa...

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cumartesi ak$amı icin veya pazar günü icin bi bulu$ma tertiplenecek gün icinde diger arkada$lara sms atacagim , numarasi olmayanlar numarasinida yazarsa cok sevinirim. veyahutta burdan takip edebilirler. Saygılar (umarim hava $artlari zorlamaz :) )

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cumartesi ak$amı icin veya pazar günü icin bi bulu$ma tertiplenecek gün icinde diger arkada$lara sms atacagim , numarasi olmayanlar numarasinida yazarsa cok sevinirim. veyahutta burdan takip edebilirler. Saygılar (umarim hava $artlari zorlamaz :) )

Berk;
Resulü unutma buaralar darlıyor beni,buluşma diye...

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
saati geç yapma berk mesayi var :)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende numaramı özelden gönderiyorum, birde bu hafta buluşma olacak mı ona göre ayarlıyalım kendimizi..