Geri görüş kamerası hakkında

dsdmrl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum plaka ışığına takılanlardan herhangi bir delme olmaması için ama plaka ışığının derinde olması görüntünün önünü keser mi acaba? Kullanan arkadaşlar var ise nasıl bir çözüm yolu izleriz? Teşekkürler şimdiden
Ekli dosyayı görüntüle 22715
Ekli dosyayı görüntüle 22716

2015 CLİO IV 1.5 DCİ EDC 90HP ICON BEYAZ-28NR780 💪

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat listesinde orijinal geri görüş kamerasi fiyati 1200 lira ancak kamera istersen r linkide almam gerekiyor. 2500 lirada o. Ben orjinallikten yanayim bugün aksam üzeri servisle gorusecegim bakalim toplam maliyeti ne kadarmis.

dsdmrl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat listesinde orijinal geri görüş kamerasi fiyati 1200 lira ancak kamera istersen r linkide almam gerekiyor. 2500 lirada o. Ben orjinallikten yanayim bugün aksam üzeri servisle gorusecegim bakalim toplam maliyeti ne kadarmis.
Bu mediaskin le beraber olmuyor mu geri görüş kamerası,forumdan okuduğum kadarıyla oluyor diye biliyorum mevzu o değil plakalık ışığına takılan geri kamerası ışık derinde olduğu için engel olur mu?

voles2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler plaka ışığına takılan geri görüş kamerası aldığınız taktirde sağdaki lambanın yerine tam uyumlu oturuyor ayrıca satın aldığınız paketin içinde dipsiz ampülünüzle uyumlu duyda mevcut.Aracı Geri vitese taktığınızda devreye giriyor ve görüş mükemmel,dışardan bakıldığında kamera farkedilmiyor, kamera geniş açılı. Hiçbir şekilde delme vs. bir işi yok. Bu işte uzman olmadığım halde bir arkadaşımla beraber 1.5 saatte taktım ve medianavdan aktif ettim. Sonuç mükemmel. Toplam 60 tl ye maloldu l,paketin içerisinden hariç ekstra bir parça veya kaploya ihtiyaç olmadı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

voles2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temin ettiğim sitenin adresini yaziyorum,burdan güvenle alabilirsiniz. Benim siparişime mütakip 11 günde elime ulaştı (CCD Rear View Security Parking Wide Angle Car NTSC License Plate Light Camera Reverse for Renault Fluence Duster Megane Latitude
http://www.aliexpress.com/item/CCD-...ht-Camera-Reverse-for-Renault/1632894665.html
(from AliExpress Android)

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav + geri görüş kamerasindan bahsediyorum. Totalde 3700 lira tutuyor. Aksam netlestirecegim bu konuyu :)

Senin dediğine gelince de, forumda konusu olması lazim yanlis hatirlamiyosam. Usb bellek ile hic bir güncelleme yapmadan media navdan video falan izlenebiliyordu. O program ile harici bir kamerayi media nava baglayip orijinal ekrandan izleyebilirsin sanirim. Forumda bi arastir istersen.

dsdmrl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temin ettiğim sitenin adresini yaziyorum,burdan güvenle alabilirsiniz. Benim siparişime mütakip 11 günde elime ulaştı (CCD Rear View Security Parking Wide Angle Car NTSC License Plate Light Camera Reverse for Renault Fluence Duster Megane Latitude
http://www.aliexpress.com/item/CCD-...ht-Camera-Reverse-for-Renault/1632894665.html
(from AliExpress Android)

Tşk ederim verdiğiniz bilgiler için ama böyle sitelerden herhangi bir alışverişim olmadı bu zamana kadar şunu söyleyebilirim nette araştırdıklarımda olacaktır o zaman? Fotoğraf paylaşabilirmisiniz geri görüş kameranızı?

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kameralı plakalıklar var onlardanda düşünebilirsiniz. Üst tarafı biraz kalın oluyor ama çirkin bir görüntüsü de olmuyor. Ben megane 1 için ışıklığa takılandan almıştım ilk önce, tam uymadı, ışığıda gece görüntüyü bozuyordu, daha sonra plakalığa çevirdim. Şimdi gayet iyi.

dsdmrl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kameralı plakalıklar var onlardanda düşünebilirsiniz. Üst tarafı biraz kalın oluyor ama çirkin bir görüntüsü de olmuyor. Ben ışıklığa takılandan almıştım ilk önce, tam uymadı, ışığıda gece görüntüyü bozuyordu, daha sonra plakalığa çevirdim. Şimdi gayet iyi.
Pleksi plakalık kullanıyorum aracımda deldirmekte istemiyorum ondan tek çarem plaka ışıklığı [emoji51]

voles2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşk ederim verdiğiniz bilgiler için ama böyle sitelerden herhangi bir alışverişim olmadı bu zamana kadar şunu söyleyebilirim nette araştırdıklarımda olacaktır o zaman? Fotoğraf paylaşabilirmisiniz geri görüş kameranızı?

Rica ederim, kredi kartınızın mutlaka sanal hesabı vardır. Sanal hesabinıza belirttiğiniz tutarda para aktararak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ben bu şekilde daha sorun yaşamadım. Acemice çektiğim bir gorüntu buldum telimde onu paylaşıyorum, daha detaylı foto isterseniz öğleden sonra atabilirim.9b63ed7ca746849a777416977e00b5ca.jpg