Geri görüş kamerası mı ? park sensörlü mü ?

Kartezyenx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 Touch alıyorum bütçem dar , ya kamera ya da sensör ekleteceğim , ikisinden sadece birini ekleyeceğim, kaynım sensör dedi ama kamerada pek hava katıyor araca

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 Touch alıyorum bütçem dar , ya kamera ya da sensör ekleteceğim , ikisinden sadece birini ekleyeceğim, kaynım sensör dedi ama kamerada pek hava katıyor araca

Kesinlikle geri görüş ekletin. Sonradan yapmaya kalksaniz kamera çok daha pahaliya gelir. Ayrıca bahsi geçen ekletme olayı aracı sıfır bayiden alırken yapılacak ekleme olarak düşünüyorum. Bu baglamda park sensorunu sonradan servise bile taktirsaniz o anki kampanyalara göre bayiden daha ucuza gelir. Bence kamerayi taktirip hatta park sensorunu de dışarıda taktirin. Sonradan takilan sensorlerde markaya göre doğrudan araca uyumlu olacak şekilde olanlar da var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birini taktit digerini hediye iste verirler

Kartezyenx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtar saol öyle istedim parkı hediye edecekler

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karar vermişsiniz ama yine de yazmak istedim. Park sensörsüz kamera berbat bir durum. Daha önce farlı bir araçta kullanmıştım, kamera olsa da mesafi sensörsüz ayarlamak çok zor. (ya da alışmak çok zor).

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geri gelirken kameradan mesafeyi ayarlamak zor. Ayrıca ekrandan çok çevreye bakılması lazım. İkiside olursa daha güzel olur ;)