Geri Görüş Kamerası (Programa ihtiyaç kalmadan)

srcnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bu konu başlıklı açılan bi kaç konu var bunu biliyorum. :) Ocak ayının başında çok istediğim ama bir türlü takıp taktırmamak arasında emin olamadığım Geri Görüş Kamerasını sonunda serviste taktırdım :D İlk izlenimim pek beklediğim gibi değildi sebebiyse kılavuz çizgilerinin oynamamasıydı. Ha zamanla alıştım :) Kamera, geri vitese taktığınız anda ekranda aktif oluyor ve herhangi bir programda yüklü değil. Aynı zamanda navigasyon ve haritalarda aktif olarak kullanabiliyorsunuz. Youtube a videoyu yüklüyorum. Bittiğinde yine bu başlık altında paylaşacağım. Umarım yeni konu açarak bu alanı meşgul etmemişimdir. :))

Son düzenleme:

okcusezer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam hayırlı olsun yetkili serviste ne kadar'a yapıldı bilgi verebilir misiniz ?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güzel bir uygulama, güle, güle kullanın bunu hangi servise yaptırdınız ve maliyet konusunda bilgilendirme yaparsanız memnun kalırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srcnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar. İzmir de Ermat Yetkili Servisinde yaptırdım. Fiyat konusuna gelince arkadaşlar yanlış bilmiyorsam servisin normal fiyatı 1000 tl.

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun normal fiyatı 1000 tl derken size maliyeti tam olarak nedir servis bu uygulamayı nasıl yaptığı hakkında bilgi veriyor mu

srcnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Servisin fiyatı 1000 Tl. Servis uygulamayı yaparken bende oradaydım :) İzledimde, montajı yapan arkadaşla sohbette etim.
Montajı klasik, plaka lambasını söküyor, oradaki lamba ışığından ek elektrik alarak kameraya bağlıyor. Ayrıca plaka lambasını da tekrardan kameradaki yerine takıyor. O uygulamayı izledikten sonra bir işim vardı oradan ayrıldım daha sonra geldiğimde neredeyse bitmişti. Kameradan gelen kabloyu kapı eşiklerinden geçirerek media-nav a arkadan bağlantısını yaptı. Sonrasında kendi yazılım cihazlarında (adını ben bilmiyorum :) ) elinde ki bir cihaza yükleyerek araça geçti, bi 5 dk kadar yüklemesini yaptı ve sonuç. Kamera artık hazır.
Öncesinde konuştuğumda media-nav da pasif olan ayarı aktif olarak değiştirildiğini ve geri görüş kamerasının aktif olduğunu söyledi.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun.

O halde program olmadan videoda izlenebiliyor media navda.

srcnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah sağolasın. Valla onu sormak aklıma gelmedi :( Ama yolum hep düşüyor, bi daha gittiğimde sorarım ;)

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Bende takdırdım ama 1000TL ye değil sanki fazla gibi. 450TL idi indirim yapıldı 370TL ye yaptırdım. Net rakamı hatırlamıyorum ama o civarda idi.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Bende takdırdım ama 1000TL ye değil sanki fazla gibi. 450TL idi indirim yapıldı 370TL ye yaptırdım. Net rakamı hatırlamıyorum ama o civarda idi.

Siz hangi serviste taktirdiniz? O fiyata bende taktiririm ;)