Geri görüş kamerası

AHMETUS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba CLIO 4 araçların orjinal ekranına ilave dış geri görüş kamerası takılarak ekrandan görebilirsiniz. Yer ÇİZMECİ OTOMOTİV.

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rnav arkasındaki konnektore 10 ve 22 numaraya girecek olan kabloları nasıl sabitleme yapacağız allah aşkına. Birisi yardımci olsun kafayı yicem şimdi. :D

141529b85d.JPG

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yukarıdaki verdiğin fotodaki tek kırmızalar geri vitese eksta kablo çekmemen için okırmızının 1 ucunu re-navda ki 3nolu pine bağlayacaksın diğer ucunuda sol arka pilastiklerinden geçen kablolar var söylemiştim siyahlardan biri geri vites lambasına gidiyor o siyahı sıyırıp kırmızının diğer ucunu sıyırdıgın siyah kabloya bağlıyacaksın re-nava çektiğin sarı jaklı kablo görüntü kablosu oluyor sarı jakı kesip 10 22 nolu pime bağlıyacaksın altaki göstermiş oldugun fotodaki kabloda güç kablosu oluyor kırmızı ucu sıyırıp geri vites ışıgının siyah kablosuna bağlayacaksın daha öne sıyırıp bağlamış olduğun yere yani... bunu nereye bağllayacagım dediğin siyah kabloyuda akıllı vida ile arabanın şase ucuna bağlayacaksın. ( renavdaki 3 + tetikleme ucu 10 + 22 - )

Hocam bağlantıları yaptım, monte ettim kamerayı. R-nav menülerinden geri görüş kamerası aktif halde, soketleri bir şekilde taktım falan ama ekranda kamera görüntüsünü bir türlü alamadım. Geri vitese takınca aktif olmuyor kamera. Sorun nedir acaba?

yasaremreyuksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon kabul ediyorum tuşu için bana da yardımcı olurmusunuz ne yaptıysam olmuyor.

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konuyu hortlatayım. ... Ne ettiysem micom test menü açılmıyor ve bu yüzden geri görüşü aktif edemiyorum. Neden açmaz acaba ??

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konuyu hortlatayım. ... Ne ettiysem micom test menü açılmıyor ve bu yüzden geri görüşü aktif edemiyorum. Neden açmaz acaba ??
Isterseniz yardımcı olabilirim

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi