Geri Park sensörü Hologranları

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar Aracım 2017 Clio4 Makyajlı dCi EDC Bir Aracım var Benim Aracımda geri vitese taktığımda sadece arka sensör sesleri var ekranda hologramlar yok. bir çok gördüğüm cliolarda ortada bir araba logosu ve arkada park hologramları vardı aracımda kamera yok Ne Yapabilirim Fikirlerinizi Bekliyorum.......

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikri Veya Bilgisi olan.......

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar Aracım 2017 Clio4 Makyajlı dCi EDC Bir Aracım var Benim Aracımda geri vitese taktığımda sadece arka sensör sesleri var ekranda hologramlar yok. bir çok gördüğüm cliolarda ortada bir araba logosu ve arkada park hologramları vardı aracımda kamera yok Ne Yapabilirim Fikirlerinizi Bekliyorum.......

Onu aktiflemek icin ben de epey ugrastim ama ne bilgisayardan actirabildim ne de park sensorune entegre hale getirebildim. Sayet siz yapabilirseniz bende konuyu takipteyim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hala Bekliyorum... Acaba Micomdan Yapılabilir mi ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hala Bekliyorum... Acaba Micomdan Yapılabilir mi ?

Soyle bir gelisme var ki sizde mumkun olabilir malesef bende orjinal sensor olmadigindan yapamadim. Ddt4all uygulamasi renault clip cihazinin acamadigi bir cok mevcut ozelligi arac destekliyorsa aciyor ve kullanima uygun hale getiriyor. Sizde buyuk ihtimal bu ozellik acilabilir ama nerden nasil yapilir bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Orjinal Var Ama Nasıl Yapıldığını bilmiyorum

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2-3 sene önce MediaSkin aracılığıyla RNav klasörlerinde dolanırken kendi geri görüş çizgilerinin olduğunu ve hatta bu çizgilerin direksiyon hareketine göre eğilimli olduklarını farkettim. Yani Renault bunu RNav a koymuş fakat aktif etmemiş. Benim tahminim; aslında gerçek orijinal kamerası olan logo içindeki kamera olsaydı bu özellik olurdu. Bugün geri görüş kamerası diye Renault nun yetkili servisleri bile uyduruk kamera takıyor. Bizde yiyoruz tabi. Orijinal kamerası logo içinde olan fakat ülkemize nedense sadece Megane, Talisman gibi üst sınıflarda getiriliyor.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikri Olan Hâla Yokmu?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçta logo içinde olan kameradan mı var ? sonradan plakalığa montajlardan mı ?

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece Sensör Var