Geri ve ön görüş kamerası

kasif

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Forumu takip ediyordum, bilgi paylaşımında bulunan bütün arkadaşlara teşekkürler.

2010 model symbol aracım için geri ve ön görüş kameralarını düşünüyorum. Aracımın arkasında sonradan taktırdığım park sensörü var ama görmek daha iyi oluyor.

Düşüncem geri görüş için plaka aydınlatma lambasının yuvasına takılan kamera ve ön tarafa da plaka altına uygun bir yere sabitleyeceğim. Bazı ekranlar da çift giriş oluyor, o bölümü halletmek pek sorun olmayacak.

internette plaka aydınlatma lambasının yuvasına takılan kameralar için örnekler buldum ama kesin bir bilgi bulamadım. Bulunduğum şehir de büyük değil bu sebeple bulamıyorum. Yurt içi tercih olmak üzere burası için uygun kamera nereden satın alabilirim. Bazı kameralarda mesafe çizgi olup olmamasını sağlayan kablo düşme vs. oluyor böyle olursa daha iyi olacaktır.

Tavsiye tam bir model(internetten satan) veya ilgili bir satıcı var mıdır? Nereden bulabilirim? Buna ek olarak küçük bir kamera(görüntüsü ters olmayan veya değiştirilebilen) ve 5inç lik de bir ekran düşünüyorum.

İlgililere tekrar teşekkürler

antep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 2015 1.2 aracıma taktırdım görüntü gayet hd fiyatı ve işçilik dahil 215tl