geri vites de ayna inme hk.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane icon larda geri vitese takında aynaların alta doğru eğilme modu fln gibi bir şey var mı ?
Full araç olmaması cidden çok saçma.

Masajlı koltuklarda bakım vs. bir şey yapıyor musunuz ?
Bazen gıcırdama sesi gibi ses geliyor =)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane icon larda geri vitese takında aynaların alta doğru eğilme modu fln gibi bir şey var mı ?
Full araç olmaması cidden çok saçma.

Masajlı koltuklarda bakım vs. bir şey yapıyor musunuz ?
Bazen gıcırdama sesi gibi ses geliyor =)

Gicirdama sesi benden de bazen geliyir ama deri esnemesine verdim sesi mekanizmadan geken bi ses yok bende. Arac ayarinda geri vites ile silecek için ayar var ama ayna için bende bir ayar bulamadım. Belki özellikle aktif edilebilir. O konu hakkında da bilgim yok malesef. Ama masaj esnasında sizden gelen ses mekanizma veya mekanik bi ses ise servis koltugu açıp yaglama yaptığında düzelir diye tahmin ediyorum.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gicirdama sesi benden de bazen geliyir ama deri esnemesine verdim sesi mekanizmadan geken bi ses yok bende. Arac ayarinda geri vites ile silecek için ayar var ama ayna için bende bir ayar bulamadım. Belki özellikle aktif edilebilir. O konu hakkında da bilgim yok malesef. Ama masaj esnasında sizden gelen ses mekanizma veya mekanik bi ses ise servis koltugu açıp yaglama yaptığında düzelir diye tahmin ediyorum.

Bel şişirme anında etki etmiyor bazen ondan şüpheleniyorum ama masajda bel şişirme anında etki ediyor.
umarım bu başlıktan bu aynalar içinde biri cevap verir ve halledilebilen birşeydir

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu konuda sıkıntı yaşamadım aslına bakarsanız. Sedan ve hb lerin görüş acısı aynı ise ben arka kapı kolunu çok uctan gorecek şekilde ayarladigim zaman arka tekerde kısmen görünüyor. Aynanin geri acısı da çok aşağıda olmuyor.

dewaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu konuda sıkıntı yaşamadım aslına bakarsanız. Sedan ve hb lerin görüş acısı aynı ise ben arka kapı kolunu çok uctan gorecek şekilde ayarladigim zaman arka tekerde kısmen görünüyor. Aynanin geri acısı da çok aşağıda olmuyor.

Bence güzel ve olması gereken bir özellik biliyorsunuz ki kaldırıma yakın park etmelerde birçok jant ve lastik zarar görüyor.. Bu özellik sayesinde çoğunlukla bunların önüne geçilebiliyor....