Geri vitese alinca ayna indirme

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük kolaylıktır herhalde. Megane 4 lerde yoktur herhalde, çünkü ben hiç duymadım. Ama olursa büyük kolaylık olur. Bu gelişmeleri sizden bekliyoruz befe ustam.

burak26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Latitude var 2011. Sol kapı panelinde tuşla yapabiliyoruz bu işlemi. Şu videoyu izlemiştim. Bi bakın isterseniz

https://www.youtube.com/watch?v=TZW0PjEvgqA

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim ama kendi adıma söyleyeyim bu durum beni aşar.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Evet.Talisman icon'da bu özellik standart olarak var.Sol ve ya sağ aynayı seçtikten sonra geri vitese aldığınızda seçtiğiniz tarafın aynası en aşağı doğru iniyor ve kaldırım vs. çok rahat görülebiliyor.Geri vitesten N,D ya da P'ye aldığınızda tekrar otomatik olarak sizin ayarladığınız pozisyona geri dönüyor.
Touch donanımı bilmiyorum.

Üstad mrb. Bu iş olursa iyi olur ama olmazsa kontrol ünitesi değişimi gerekecek demektir (tıpkı şeritte kalma işini yapan ünite değişimi gibi) bu noktada sizden ricam acaba aracınızda geri viteste ayna indirmeyi sağlayan ünite parça kodunu temin edebilir misiniz yada en azından o ünitenin yerini gösteren bir foto paylaşabilir misiniz, İtalya'da bir arkadaş vasıtasıyla temin yoluna gidebilirim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Üstad mrb. Bu iş olursa iyi olur ama olmazsa kontrol ünitesi değişimi gerekecek demektir (tıpkı şeritte kalma işini yapan ünite değişimi gibi) bu noktada sizden ricam acaba aracınızda geri viteste ayna indirmeyi sağlayan ünite parça kodunu temin edebilir misiniz yada en azından o ünitenin yerini gösteren bir foto paylaşabilir misiniz, İtalya'da bir arkadaş vasıtasıyla temin yoluna gidebilirim
Merhaba.Hangi kontrol ünitesi? Bu özellik koltuk hafızası ile birlikte geliyor.O da elektrikli koltuk ecusu gerektiriyor.İstiyorsanız onun parça numarasını servisten öğrenebilirsiniz.

Bu özelliğin upc bcm ile direk bağlantısı yok.Ben başka bir yolla yapılabilir mi ona bakıyorum.Aksi taktirde talisman elektrikli koltuk ecusu gerekli.Onun da megane 4 te bağlantisının yapilabileceği ne bir soket ne de kablo demeti var.Talisman icon koltuk ecusu için touch ta bile her iki koltuk altinda kablolar aynı değil.Direk takınca çalışmıyor.
Dediğim gibi ben başka bir alternatif yol var mı diye bakıyordum.Ama pandemi bitince de devam eder miyim bilmiyorum.Belki siz ve ya başka bir arkadaş devam eder başka bir ünite varsa parça numarasını paylaşırsınız.Benim şimdiye kadar megane 4 bulup çalışabildiğim sürece ulaştığım bilgiler bunlar.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

dewaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir araçta bu özelliğin olmaması.......

Crytek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki ddt4al programı ile mümkün olabilir megane özelliklerini açan garajlar var sormak lazım vitesi geri alınca arka silecek nasıl çalısıyorsa bence oda mümkündür

dewaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki ddt4al programı ile mümkün olabilir megane özelliklerini açan garajlar var sormak lazım vitesi geri alınca arka silecek nasıl çalısıyorsa bence oda mümkündür

Zannetmiyorum öyle bir şey söz konusu olsaydı Sn. Befe'nin haberi olurdu...

dewaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncell..