Gıcırtı sesi bunalttı artık.

stranger59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım 2019 megane 4 joy. Araç daha 3.000 km de iken koltuk gıcırtısı ve iç aydınlatma tıkırtısından servise gittim. Koltuğu yağladılar, iç aydınlatmaları da söküp tekrar taktılar tamam deyip yolladılar. Tabiki devam ediyor hala, sonrasında 1. Yıl bakımı aynı sorunlar ve en uyuz olduğum ses araç ile setten geçerken sol arkadan aşırı gıcırtı sesi gelmesi.. Bakımda servise söyledim, bana salıncakta mıcır parçası var dediler ve hava tutarak taşı oradan aldık dediler. Fakat ses hala vardı anlatamadım bir türlü. Bu aybaşında 2. Yıl Bakım için servise gittim ve bu sefer de kapılar ayarlandı yağlandı tamam dediler. Ses hala geliyor ve giderek artıyor sanki. Üstelik şoför kapısını açtığımda oda gıcırdamaya başladı. Bir yerini yapmadan başka tarafını bozuyorlar. Sizce bu sesin nedeni nedir. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım 2019 megane 4 joy. Araç daha 3.000 km de iken koltuk gıcırtısı ve iç aydınlatma tıkırtısından servise gittim. Koltuğu yağladılar, iç aydınlatmaları da söküp tekrar taktılar tamam deyip yolladılar. Tabiki devam ediyor hala, sonrasında 1. Yıl bakımı aynı sorunlar ve en uyuz olduğum ses araç ile setten geçerken sol arkadan aşırı gıcırtı sesi gelmesi.. Bakımda servise söyledim, bana salıncakta mıcır parçası var dediler ve hava tutarak taşı oradan aldık dediler. Fakat ses hala vardı anlatamadım bir türlü. Bu aybaşında 2. Yıl Bakım için servise gittim ve bu sefer de kapılar ayarlandı yağlandı tamam dediler. Ses hala geliyor ve giderek artıyor sanki. Üstelik şoför kapısını açtığımda oda gıcırdamaya başladı. Bir yerini yapmadan başka tarafını bozuyorlar. Sizce bu sesin nedeni nedir. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Trim seslerinden oldukça çekmiş biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki.. benim eski araçta Fluence de kapılardan bolca trim sesi geliyordu özellikle kasis gibi esnetici yerlerden gecerken. Servis defalarca ayar yaptı ama kapilarin esneme sesi bir türlü kesilmedi.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.

stranger59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trim seslerinden oldukça çekmiş biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki.. benim eski araçta Fluence de kapılardan bolca trim sesi geliyordu özellikle kasis gibi esnetici yerlerden gecerken. Servis defalarca ayar yaptı ama kapilarin esneme sesi bir türlü kesilmedi.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.
Birde işin enteresanı megane 2 ile başladım Reno ya onda Bi tık yok, onu sattım megane 3 aldım onda da Bi sıkıntı çekmedim şimdi megane 4 var sıkıntıdan arabaya binesim gelmiyor.

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de sağ kapi tavan döşemesi kısmından ses geliyordu gecen sene açtılar çift taraflı bant yapıştırmışlar ses azaldı ama bitmedi, bu sene bakımda söyleme gereği bile duymadım sok tak yaptıkça başka yerde sıkıntı olacaktı. Kabullendim artık sesi...

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk gicirtisi gercekten cok sinir bozucu bir ses. Eger devam ediyorsa size tavsiyem degisimini isteyin ben kac defa ses icin goturdum her seferinde yagladik duzelttik vs gecistirdiler. Normal garanti bitip garanti uzatma suresi basladiginda ne hikmetse bir anda degismesi gerekli yoksa duzelmez dediler e degistirin dedigimde ise garantiniz bitmis xx tl fiyat cikardilar garanti uzatma yaptim diyince 7500kusur tl ucret istediler. Anladigim kadariyla garantiden yapmamak icin direniyorlar bittigi anda da parasini odeyin yapin diyorlar