Gittikçe güzelleşiyoruz

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler maşallah çok güzel olmuş.Tampon ve farların değişimi toplam kaç ₺ ye mal oldu?

murattezcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece tampon değişse yeterli mi yoksa farlarında değişmesi şart mı ? Eski far takılı kalsa sorun olur mu?

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sagolun . tum parcalari cikma aldim . cikma fiyatlari hasar durumuna gore değişiyor tabi . ben hasarsiz yamasiz kaynaksiz orjinal parcalar aldim . tampon sis fari cerceveler panjur 800tl tampon alt korumasi 150tl gunduz fari 300tl mercekli farlar 600tl tampon boyasina da 200 tl verdim . kendi dolu tamponumu ve farlarimi 500e verdim . verdigim parcalar da aldigim parcalar da orjinal hatasiz parcalardi tirnaklari falan tamdi . cok az hasarli parcalar alirsaniz maliyeti daha da dusurebilirsiniz . bu arada yeni tampon ve farlarin yetkili servis fiyati 4500 tl civari

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Gündüz Farlarını Clip Cihazı İle Açtırıp Otomatikmi Yaptınız Yoksa Düğmedenmi Aç Kapa Yapıyorsunuz...

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Gündüz Farlarını Clip Cihazı İle Açtırıp Otomatikmi Yaptınız Yoksa Düğmedenmi Aç Kapa Yapıyorsunuz...

gündüz farını otomatik yaptım ama clip cihazı falan kullanmadım . orjinalinde kontağı açınca yanıyor uzunları yakınca sönüyor . ben de gündüz farının elektrigini kontak sigortasından aldım kesicisini uzun fara bağladım . sorunsuz yanıyor

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gündüz farını otomatik yaptım ama clip cihazı falan kullanmadım . orjinalinde kontağı açınca yanıyor uzunları yakınca sönüyor . ben de gündüz farının elektrigini kontak sigortasından aldım kesicisini uzun fara bağladım . sorunsuz yanıyor

Anladım Teşekkürler...

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerinize sağlık, nasıl bir süngerle kapladınız acaba
Geçen sene trim seslerini ben de kestim. Son derece kolay yapabileceğiniz bir malzeme var. Uhu nun duvarlara kağıt tutturmak için bir hamuru var. Sakız gibi ama iz bırakmıyor. Tırnakların üzerini kapladığını zda tırnağın şekline girebiliyor.
59f6a9e00e1aaedb3a54d9880e038af1.jpg

tapatalk işkencesi ile yazıldı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerinize sağlık, nasıl bir süngerle kapladınız acaba

İsmi patteks oyun hamuru gibi bir kıvamı var. Herhangi bir kırtasiyeden alabilirsiniz. Bana da fikir vermiş oldu arkadaş. Yarın boşken bir deneyeyim bakalım :)

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam harika olmus vites kolunun sokulmesini anlatabilirmisin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi