Gizli özellik açma obd2 cihazi

mrcfen27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 araçlarımızın gizli özelliklerini açmak içim kullandıgımız obd2 cihazlarını nereden temin ettiniz yapan arkadaşlar obd2 çok cihaz var kafam karıştı. Siz bu özellikleri açmak in hangi cihazları kullandınız. kullanan yapan arkadaşlardan Paylaşan bilgi veren olursa sevinirim.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pic18f25k80 çipi bulunan cihaz olmalı.versiyon 1.5 'den fazla olmamali.usb li model tavsiye edilir.Turkiyede bulamadım bu cipliden internette.ben internetten Çinden aldım.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mrcfen27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pic18f25k80 çipi bulunan cihaz olmalı.versiyon 1.5 'den fazla olmamali.usb li model tavsiye edilir.Turkiyede bulamadım bu cipliden internette.ben internetten Çinden aldım.

Teşekkür ederim evet usb li daha kullanışlı olur dediğiniz gibi... bilmeden wifili bir tane çipsiz olandan türkiyeden internetten aldım işe yaramadı malesef. Çinden kaç günde elinize ulaştı..

mrcfen27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cihaz bir tek Çin de var diye bir durum yok. Türkiye de var. Ben Türkiye den aldım kablosuz olanından ve 1 aylık çalışmamın neticesinde en son cihazın çip seti denildiği gibi Pic18f25k80 olmadığını düşündüm ve yeni cihaz arayışına girdim fakat sorun cihazda değil sorun işlemlerin nasıl yapılışında. Cihazın eğer aracının özelliklerini okuyor bağlantıda sorun yok ise bence yaptıklarını gözden geçir.