Gizli özellik açmak için Elm cihazı

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. 2014 model 1.5 icon aracım var gizli özelliklerini açmak istiyorum önceden ELM cihazını kullanıp işini halledip satmak isteyen varsa cihazı alabilirim. Veya önceden almış sıkıntı yaşamadan işini
halletmiş olan varsa link verebilirseniz ordanda alabilirim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. 2014 model 1.5 icon aracım var gizli özelliklerini açmak istiyorum önceden ELM cihazını kullanıp işini halledip satmak isteyen varsa cihazı alabilirim. Veya önceden almış sıkıntı yaşamadan işini
halletmiş olan varsa link verebilirseniz ordanda alabilirim.

Ben aliecpress ten aldım fakat benim aldigim donemde herhangi bir vergi oladigindan aorunsuz geldi 20-30 gunde. Suan bildigim kadarı ile bir dolarlik urunde bile gumruk vergisi var dolayisi ile gumrukte takilabilir urun. Youtube da bugra videosunda hangi cihazın alinmasi gerektigini detaylica anlatmisti hatta cihazın icini acarak gostermisti. Videodan destek alabilirsiniz ve ona göre cihazı burdaki sitelerden bakabilirsiniz veya buradan alan arkadaşlar varken yardimci olacaklardir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o dönem mart 2018 de be aliexpress getitdirdim cip vs doğru ecu görmesi vs de fena değildi yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta boyunca değişiklik yapmadan inceledim. Formda da epey bu işe merak salındı yok şöyle yok böyle diye insanlar doğru olanı yaptığı halde ecu yada başka hataları alıp büyük zararlara uğrayanlar oldu. Buğra arkadaşın ilk videosu bilen birisi tarafından uzak bağlantı ile gizli özellikler açtırdı. Durum epey dikkat isteyen bilen birisi tarafından yapılması gerektiğine kanaat getirdim. makul bi ücret karşığında bende yaptırdım. Gizli özellikler açma ile konuları maduriyeti okuduk tan sonra ben yapıyım demek bence cesaret istiyecek bir mevzu, sizi ilk başta uyarmak istedim.

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyarınız için teşekkürler bu işlemleri kime yaptırabilirim, tavsiye edeceğiniz birileri var mı?

Muzaffer SEVİM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer isim vermek serbest ise(değilse adminler yorumumu silebilir)
Ankara'da Kenan TAŞKIN,
İstanbul'da ise Okan KARABAĞ ve Kasım ÖNAL gizli özellik açıyorlar.Facede isimleri yazıp bulabilirsiniz.