Gizli ozellikler ve merak edilenler Yardimlasma

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Ebem6471

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu ile alakali degil ama ben ilk kez bi renault sahibi biri olarak sizlerden yardim ve bilgi istiyorum aracim renault espace 04.2017 model sistemden en son surum olan RLINK 2 icin (2.2.2.19) surumunu guncelledim ama bende v7 surumune gecmek ve android telefonumu arabamda kullanmak istiyorum (film izleme youtube ) gibi kanalllari kullanmak istiyorum bu islemi nerden yaptirabiliriim yada suanki surumu kullanarak da bu (youtube film izleme gibi) uyguloamalari kullanabilirmiyim almanyada yasiyorum bu konuda sizler kadar bilgi ve donanima sahip degil buradakiler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
konu ile alakali degil ama ben ilk kez bi renault sahibi biri olarak sizlerden yardim ve bilgi istiyorum aracim renault espace 04.2017 model sistemden en son surum olan RLINK 2 icin (2.2.2.19) surumunu guncelledim ama bende v7 surumune gecmek ve android telefonumu arabamda kullanmak istiyorum (film izleme youtube ) gibi kanalllari kullanmak istiyorum bu islemi nerden yaptirabiliriim yada suanki surumu kullanarak da bu (youtube film izleme gibi) uyguloamalari kullanabilirmiyim almanyada yasiyorum bu konuda sizler kadar bilgi ve donanima sahip degil buradakiler

Merhaba.
Burada V7 güncellemelerinin tamamını servisler yaptı.Kendi yapmaya çalışan arkadaşların cihazları değişmek zorunda kaldı.V7 güncellemesi ile birlikte ön yükleme sürüü de güncelleniyor.Dolayısı ile serviste renault.net üzerinden yapılması daha emniyetli oluyor.Maalesef o güncellemeyi yaptırmadan V2 ile Android Auto kullanımı mümkün değil.

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

ODBII interface v1,5 (25K80 çipli) bir bağlantı cihazı aldım. Kurulumu sırasında sorun yaşadım ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki linkteki videoya rastlarım ve sorunu çözdüm. Aynı sorunu yaşayanlar için rehber olabileceğini düşünüyorum.

Link :https://www.youtube.com/watch?v=Hn06e6-xRbY

NRS74

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7. Hayalet Kadrana Dış Sıcaklık Göstergesinin Eklenmesi
bu nasıl yapılıyor acaba

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
7. Hayalet Kadrana Dış Sıcaklık Göstergesinin Eklenmesi
bu nasıl yapılıyor acaba
Bu konuda video ile paylaştım.Konuyu okursanız sorunuzun videolu tarifi var.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi