gösterge paneli camı içerden lekelenmiş

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar merhaba. clio4 devir saatinin camında bir leke farkettim. şeffaf bir leke sanki su damlamış ve kurumuş su lekesine benziyordu. tabii hemen ıslak mendil ile giriştim ama nafile. bir çok yol denedim. megerse camın içersindeymiş leke. panel daha önce hiçbir şekilde sökülmedi zaten aracın ilk sahibiyim. 4 yıldır bende araba daha önceden olsaydı kesin farkederdim ama nasıl olduysa son zamanlarda olmuş. anlamadım gitti. ne yapacagım ben yardımcı olabilecek varmı

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Foto atarmısınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde de leke ve toz var bir acmayi tarif eden olsa söküp guzelce temizleyip takcam.galiba once gosterge siperligini sökmek lazim ama bir resim veya video olsa kendim yaparim da.

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YDbBjE.jpg

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar görüldüğü gibi panelde 3 rakamının sağında lekeyi görüyorsunuz. ne yaptıysam çıkmadı. nasıl olduysa içerden lekelenmiş kendi kendine. bunu nasıl çözerim ?

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maslak oto sanayisinde gosterge tamircisi var oraya gotururseniz sokulup temizlenip geri yerine yerlestirebilirler.. blok dukkan numarasini bilmiyorum sorarsaniz gosterirler saniyorum..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar görüldüğü gibi panelde 3 rakamının sağında lekeyi görüyorsunuz. ne yaptıysam çıkmadı. nasıl olduysa içerden lekelenmiş kendi kendine. bunu nasıl çözerim ?

Benim fluence de biraz toz var temizlenmiyor malesef. İçini açamıyorlar. Yenisi geliyor deri servis. Ki aram çok iyidir yapılabilse yaparlar. O aralara toz nasıl giriyor anlamadım ama cliolar farklı olabilir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise sorsaniz far da acilmaz.. onceki aracimda bizzat actirip mercek montaji yaptirtmistim.. servis elemanlari ugrasmaz direkt degisime giderler.. adresiniz sanayi olmali.. bu yedek parca ucretleri insani mucit yapiyot.. sanayimizin cok yaygin olmasi bunun sebeplerinden biri zaten..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bi söküp acsam silikonla kapatcam bidaha toz moz girmesin.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bi söküp acsam silikonla kapatcam bidaha toz moz girmesin.

Kendinize guveniyorsaniz deneyin derim hocam sonucta gosterge tamircisine de gitseniz bedava yapmayacaktir..