Gösterge panelindeki sürüşe duyarlı yeşil çubuk

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese kazasız belasız sürüşler. 2017 kasa icon aracım. Gösterge panelinde bahsettiğim ışık hiç yanmıyor. Açma kısayolunuda bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Birde kitapçıkta okudum ama follow me özelliğini açamadım bunun hakkındada yardımcı olursanız sevinirim:)6f7f6317eac9ea033f66cc3e18b32000.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yurtdisinda var galiba o ozellik.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun.. O yeşil ışık R-Link olan araçlarda ve RS lerde aktif malesef. Follow Me Home genelde araç stop ettikten sonra sellektör yapıp bırakınca devreye girer. Tabi varsa.

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun.. O yeşil ışık R-Link olan araçlarda ve RS lerde aktif malesef. Follow Me Home genelde araç stop ettikten sonra sellektör yapıp bırakınca devreye girer. Tabi varsa.
Yeşil ışığa yapıcak bişey yok o zaman. Follow me konusunda şöyle bi sıkıntım var otomatikleştiremedim. Yani motor durur halde selektör yapınca devreye giriyor her selektör yapışımdada 30 sn artıyor süresi fakat bu o an için oluyor. Onu ayarladıktan sonra bir yere gidip motoru stop edip aractan uzaklaşırken yine yanmıyor

Sent from my SM-N920C using Tapatalk