Gösterge rengi yardım lazım!!

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eywallah kardeşim de yarına kaldı iş yaw :sinirli Gittim şerit led diye sordum metresi 7.5tl dedi ama üstündeki ledler çok küçük gibi geldi resimli anlatımdakiler daha büyük gibi görünüyor yarın gösterge panelini falan söküp bakacam aynı ise gidip alıcam 1.5 ya da 2 metre kadar hem bütün ışıkları değiştirmişken bide ayaklık kısmına ışık koyayım diyorum egzantrik olsun :silah

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada yaw bu cam açma kapama butonlarını nasıl sökecem onların ışıklarını nasıl değiştiricem ön camlar için soruyorum arkalar zaten kolay sökülüyor..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yiğit bu aralar pek giremiyor foruma bence acele etme bekle biraz o sana detaylı bilgi verir...:eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi Yiğit aslında bursada oturuyor bende bursadayım ama telefon numarasını falan bilen varsa bana özelden atabilir mi??

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi Yiğit aslında bursada oturuyor bende bursadayım ama telefon numarasını falan bilen varsa bana özelden atabilir mi??
Telefonuna falan bakmıyor kardeşim bu aralar yakında burada olur, özel mesaj at girerse cevap verir o...:eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi mesaj attım ama bende öyle bi ruh hali varki bi an heves geliyor yapayım diyorum o heves gittimi bi daha kimse beni o iş için uğraştıramaz :loll Bekleyemicem ben bugün inip konsoldaki dijital gösterge ile göstergeyi söküp onların ışıklarını değiştirecem...Bide aklımda şöyle bişi var torpido altına yani gaz pedalının olduğu kısma falan ışık koyayım diyorum..Bu ışığıda iki anahtarla kullanıcam bi anahtar sadece ışıkların yanık kalmasını sağlıyacak diğer anahtarla ise bi devre kuracam müziğin ritmine göre yanıp sönecek ışıklar istediğimde ritme göre olanı sıkılırsam sürekli olarak yakan anahtarı açıcam diğerini kapıcam nasıl fikir güzel olurmu sizce??Işıklarıda mavi yapmayı düşünüyorum arabanın içi full mavi olacak yani :135

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
km letre gostergesi sifirlanmaz ona garanti veririm.

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çok acil yardım lazım şerit led falan aldım teyp kısmını yaptım çalışıyor ama o dijital göstergenin olduğu yerde lcd'nin arkasında turuncu bi karton gibi bişey var onunda arkasına ışık vuruyor...O ışıkların yerine mavi led takıcam ama o kartı çıkarmalımıyım ordan yazılar nasıl beyaz olacak çok acil araba dağınık bekliyor..

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o kagıdı cıkarıp beyaz kagıt koyuyorlar bizimkiler bildiğim kadarıyla. sonra fon mavi, yazılar beyaz oluyor..

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz kağıt derken nasıl kağıt bildiğimiz a4 kağıdımı??