Gösterge sıfırlama yardım?

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar göstergedeki değerler nasıl sıfırlanır ben sadece km sıfırlamayı biliyorum detaylı açıklarmısınız lütfen? aracım 2011 model clio3 hb 1.5 dci 85 hp şimdiden teşekür ederim.

Son düzenleme:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
sırayla her göstergeyi ayrı tıklayıp(koldan veya panodaki km pimden seçip) birkaç sn basılı tutup 0-sıfır veya tire --- çıkana kadar bekle, geç, diğerleri de aynı sistem... gösterge uygunsa tabıkı...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizde koldan seçiyorsun km saatinin önğndeki düğmeye basık tutuyorsun ... her biri için teker teker...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim araçta herbirini tek tek sıfırlamaya gerek yok. 1 tanesini sıfırlasan diğer hepside sıfırlanıyor. daha basitleştirmişler.

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km tek başına sıfırlanıyor.Diğer yol bilgisayarı değerlerinden herhangi birisini sıfırladığında bütün değerler sıfırlanır.En azından bizde öyle,seninkide muhtemelen öyledir.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğerlerinide Km sıfırlama gibi hangi göstergeyi sıfırlayacaksan seçip basılı tut...:eyv

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam anladım teşekkürler

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bizim araçta herbirini tek tek sıfırlamaya gerek yok. 1 tanesini sıfırlasan diğer hepside sıfırlanıyor. daha basitleştirmişler.

benimkinde ayrı ayrı allahtan:) yakıt canavarı olduğumdan sadece tüketim ortalamasını sıfırlıyorum meraktan sık sık:D