Gösterge sorunu acil!

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben maça giderken denedim ve sonuç elde var sıfır, ClioIII fazII'lerde test modu bilgisayar kolu ile devreye girmiyor ya test modu yok ya da başka bir şekilde çalışıyor...

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben maça giderken denedim ve sonuç elde var sıfır, ClioIII fazII'lerde test modu bilgisayar kolu ile devreye girmiyor ya test modu yok ya da başka bir şekilde çalışıyor...
km sıfırlamayla denedınmı abı?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence renaultlardaki en güzel özellik ve bunu kaldıracaklarını sanmıyorum...,merdanı ara öğren emmi :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence renaultlardaki en güzel özellik ve bunu kaldıracaklarını sanmıyorum...,merdanı ara öğren emmi :D
Yarın ararım ama yok sanki seninkini bulmuştuk ama sende göstergenin üstünde km sıfırlama vardı bizde o da yok...
Cihangir'de bu özelliğin olmadığını söylemişti sanki...:)

buraktelek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle test modunu clio 3 faz 2 lerde bende yapamadım olmuo nedense
ayrıca kontak açık olduğu için aletin kafa karıstı ondan göstermedi benzini herhalde ki 30 tl benzin alınca yaklasık yarım depo oldu yani adam 50 lira olanı koymus :D

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın ararım ama yok sanki seninkini bulmuştuk ama sende göstergenin üstünde km sıfırlama vardı bizde o da yok...
Cihangir'de bu özelliğin olmadığını söylemişti sanki...:)

evet abi denedim olmuyor,muhtemelen yok gibi gözüküyor kısayolu..

valkair

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba.Bu benzin göstergesi sorunu tamamen arkadaştan kaynaklanan ufak bir hata.Şöyleki bu sorun aslında tüm fransız grubu araçlarda var.Benzin almaya pompaya yanaştığımızda kontağı kesinlikle kapatmamız gerekli arkadaşlar yani bilgisayar ekrenı tamamen kapalı olmalı yoksa aracın beyni aldığımız yakıtı ölçemiyor.Eğer hata ile yada dalgınlıkla kontağı kapatmayı unuttuk diyelim bu sorunun iki çözümü vardır. 1.si servise giderek kalibrasyon yaptırmak 2.si ise kontağı tamamen kapatarak 5 lirak daha yakıt almak.ha birde şu test modu olayı clio iii lerde sadece bilgisayara bağlıyarak oluyormuş bende ne çok uğraştım ama yapamamıştım :)))