Gösterge YARDIM !!!!!!!!!!!

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili RFC üyeleri Kardeşlerim Abilerim :D

Ben Göstergem de değişiklik yapmak istiyorum gerek kağıt tasarımı rengi aydınlatması
bu konuda bana yardımcı olacak birisi / birileri varmı acaba..?????

ve birşey daha 97 model megane coupe göstergesi gördüm EBAY'da gösterge hakkında fikriniz varmı ???

Renault Megane Coupe Dashboard (Speedo etc) | eBay

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk değişimi konusunda İstanbulda yardımcı olan bir arkadaşımız var. Forumun ilgili sayfalarında bulabilirsiniz.

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kişi / Üye / Telefon yer ve adres konusunda biraz daha yardımcı olursanız çok sevinirim...! :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu konuya göz atabilirsin;

http://www.renaultfanclub.com/arac-...gosterge-renk-degisimi-guncel-calismalar.html

yalnız, eski kasaların göstergeleri led olmadığı için uygun ampul bulman gerekir, sonrası kolay. f7r sahibi Onur abi bu konuda epey uğraştı, O'na da sorabilrsin, yardımcı olabilir..

http://www.renaultfanclub.com/arac-...656-led-gosterge-ampulu-megane1-ph1-icin.html

senin ampuller;

dscn1506z.jpg

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/arac-...gosterge-renk-degisimi-guncel-calismalar.html

ben bu arakadaşı araya araya bir hal oldum ama bir türlü ulaşamıyorum telefonu açmıyor mail atıyorum cevap vermiyor...!

aydınlatmada ampulleri onur kardeşime sorarım ama bu meledin gösterge kağıdı değişmiyormu yokmu hiçbir yerde anlamadım....!

yiğit'in özel durumları var bildiğim kadarıyla, şu sıra ulaşamaman ondandır.

onur 'abi' 44 yaşında büyüğümüzdür :)

indiglo ve krom halkalar için bu siteye göz atabilirsin;

INDIGLO Renault Scenic 1996-1999 before lifting

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ygt nickli üyeye mesaj atarsanız sizinle ilgilenebilir :eyv

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yiğitin de yapabileceği pek bişey yok,509T twistlock ledler yada Noman dan indiglo kadran alacaksın.

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Uploaded with ImageShack.us

indiglo gösterge kadranı için MOMAN ile görüşme yaptım parayı wester union ile hesap numarasına gönderilebileceğini azami 10-12 iş günü içerisinde elimizde olacağını belirtti bende bunun üzerine SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİZİNDE FİKRİNİZİ ALMAK İSTEDİM...!
Sizde fikrinizi Söylerseniz ÇOK sevinirim ben paylaştığım resimdekini beğendim :)))))
Birde RFC üyelerini düşünmeyi ihmal etmedim 5-6 alıcıyız dedim fiyatta indirim yapılabilrmi diye sordum fiyatını düşürebiliriz diye cevap verdiler :)

GÖSTERGE 60€
KARGO 15 €
toplam 75 € TL: 183 TL

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Uploaded with ImageShack.us

indiglo gösterge kadranı için MOMAN ile görüşme yaptım parayı wester union ile hesap numarasına gönderilebileceğini azami 10-12 iş günü içerisinde elimizde olacağını belirtti bende bunun üzerine SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİZİNDE FİKRİNİZİ ALMAK İSTEDİM...!
Sizde fikrinizi Söylerseniz ÇOK sevinirim ben paylaştığım resimdekini beğendim :)))))
Birde RFC üyelerini düşünmeyi ihmal etmedim 5-6 alıcıyız dedim fiyatta indirim yapılabilrmi diye sordum fiyatını düşürebiliriz diye cevap verdiler :)

GÖSTERGE 60€
KARGO 15 €
toplam 75 € TL: 183 TL

Bunu 4renk seçeneği var,artık tercih senin.Sipariş vermişken çerçeveyede sipariş ver.