kermitspor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2011 model 7 kişilik Privilage donanım Scenic' im var. Gündüz farı opsiyonu ne yazık ki yok. Kitapçığında ise bazı modellerde diyor. Privilage en üst donanım olduğuna göre bu araçlarda gündüz farı neden olmaz?

LED ile yaptıranlar var ise, kullandıkları malzemeyi ve nazıl uygulattıklarını anlatırsa memnun olurum...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin Kubilay Abi, kendini üye tanıtımlarından kısaca tanıtırsan üyelerimizle daha iyi iletişim kurabilirsin...

Sorunuza gelince klasik Renault'un malzemeden kısma politikası o bazı modellerde var dediği yurt dışındaki versiyonlarıdır...
Burakdinler arkadaşımızda aldı 2011 Scenic ona sorarız gündüz farı varmı diye...
İyi forumlar...

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2011 model 7 kişilik Privilage donanım Scenic' im var. Gündüz farı opsiyonu ne yazık ki yok. Kitapçığında ise bazı modellerde diyor. Privilage en üst donanım olduğuna göre bu araçlarda gündüz farı neden olmaz?

LED ile yaptıranlar var ise, kullandıkları malzemeyi ve nazıl uygulattıklarını anlatırsa memnun olurum...

var var :) menüden aktif yapabilirsiniz. Muhtemelen aktif değildir.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gündüz farı Yeni Kangoo'larda da var ancak aktif değil bu sistem,parklarda çift duylu ampul kullanmalarının sebebi bu esasında,sizin aracınızda olması muhtemel bir donanım bu,yetkili serviste aktif hale getirebilirler,arkadaşın dediği gibi yol bilgisayarı menüsünden aktif edilebilir belkide...

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
menüde var.şayet yok ise servıse uğrayın ,

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pek karıştırmadım aracı ama var diyosanız vardır:)bende bir bakayım...

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş lambayı bile yol bilgisayarından yakıyolar teknolojiye bak bee :D

bafraibrahimşenel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş Araçın hayırlı olsun araçtan memnunmusun şu sıralar böyle bir araç almayı düşünüyorum Otomatik Vites EDC sizin araç otomatik edc mi yoksa düzmü kazasız sürüşler

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
ahh reno ahh senin şu donanım kısmaların yok mu adamı deli ediyor :mad:

kermitspor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş Araçın hayırlı olsun araçtan memnunmusun şu sıralar böyle bir araç almayı düşünüyorum Otomatik Vites EDC sizin araç otomatik edc mi yoksa düzmü kazasız sürüşler

Sayın İbrahim Şenel,

Araçtan genel olarak çok memnunum... NE yazık ki ben aldığımda otomatik vites seçeneği henüz Türkiye' de yoktu.. O nedenle düz vites tercih etmek durumunda kaldım... Özellikle 7 kişilik seçeneği zor zamanlarda çok fadalı oluyor...