Granttour Karaduman Atması

serkanzed

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba;
Aracım karaduman atmasından mütevellit depoya tamircimin tavsiyesiyle katkı maddesi koymuştum.Dün akşam katkılı yakıt bitti ve yeni yakıtı koymama rağmen siyah karaduman kesilmedi.Bugün aracı carbon clean yapan bir servise götürdüm ve aracı saat 15:30 teslim alacağım.Usta sorunun çözümü hakkında çok emin ve kesin konuştu, aracı teslim alığımda bakalım nasıl olacak. Size sonuçları olumlu yada olumsuz bildiririm.

yaşar34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km ,si yüksek dizel araçlar tüv istasyonundaki eksoz testinden geçmiyor çünkü aracı son gaz yaparak test ediyorlar bu yüzden benden size tavsiye dışarıda muayne yapan servislerden yaptırarak gidin tüv muaynesine. Tüvde yaptırcam derseniz işiniz zor gider gelirsiniz sürekli olarak.

yaşar34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EGR valfi arızalı yada intercooler sisteminde hava kaçağı vardır iyibir kontrol gerekir.

serkanzed

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bariz bir duman azalması oldu.Eskiye nazaran şimdi daha iyi ve vizedende geçtim :) Ama gözüm hep egsozda takipteyim. Eğer sorun tekrar olursa bu sefer izmirde 6.sanayide güzel bir servis söylediler oraya götüreceğim.