Gülmeyin Lütfen

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.

Geçen hafta Clio 1.5 dci Sporttourer 2014 model araç aldım. Yavaş yavaş bir çok şeyi öğrenmeye çalışıyorum. Kitapçığı baştan sona okudum. Tek bir eksiğim kaldı o da bagaj kapağını araç kartı takılı yani araç çalışır durumdayken nereden açıyoruz? Araç içerisinde düğme/kol göremedim. Kitapçıkta da bu yönde bir bilgi bulamadım. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Arabanızda hayırlı, uğurlu olsun.:eyv

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Bir süre başınızı ağrıtacağım bazı konularda. :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Ailemize hoş geldiniz , aracınız hayırlı uğurlu olsun.. Eğer araç hareket edince kapılar otomatik kilitleniyorsa bagajda kilitleniyordur.Bildiğim kadarıyla içeriden açılmıyor. Eğer alışveriş merkezleri ve buna benzer yerlerde kontrol noktalarında sorun yaşıyorsanız merkezi kilit düğmesinden kilidi açın , görevli direk bagaj kapağını açıp bakabilir.

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu deneyeceğim. Teşekkür ederim.

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba içeriden herhangibir açma düğme mekanizma yok kilidi açıp görevli kendi dışarıdan kendi açacak

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz gülünecek birşey yok ki ortada aradığınız herşeyi RFC' de bulabilirsiniz. İyi forumlar.:eyv

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz. Kapılarda belli hıza ulaşınca otomatik kapı kilitleme aktif ise dışarıdan kimse kesinlikle kapıyı açamaz kapı veya bagajın açılması için kilit düğmesine basmak gerekir.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ailemize Hoş Geldiniz.Kazasız sürüşler , keyifli forumlar.....

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sorun zaten kilit düğmesinin araç içinde olmayışıdır. Kartla çalışan bir araç ve kart araca takılı iken bu bagaj açma işlevini kullanamıyoruz. Sizin dediğiniz gibi yapmaya kalkarsak her seferinde aracı stop ettirip kartı çıkarıp bagajı açıp ardından ters işlemle aracı çalıştırmamız gerekir. Sanırım üst cevaplarda söylenilen şekliyle oluyordur bu sistem. Bu akşam deneyip sonucu buraya yazacağım.

Hoşgeldiniz. Kapılarda belli hıza ulaşınca otomatik kapı kilitleme aktif ise dışarıdan kimse kesinlikle kapıyı açamaz kapı veya bagajın açılması için kilit düğmesine basmak gerekir.