Gümüş gri business siyah plastik parçalar...

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağlam bir boyacı, boyama öncesi astar atarsa parçaya herhangi atma vs. olmaz. Yıllar önce megane rte'nin kollarını ve çıtaları boyatmıştım basınçlı su dahil atma sorunu olmamıştı. En kalıcı çözüm boyatmak. Orasını burasını söktürmesek de zamanla zaten ses geldiği için hiç değilse istediğiniz gibi olsun. Hem bu araçlar bizle yaşamayacak. :)

zaten flu dan sürekli ses geliyor hazır söktürmüşken yalıtımıda güçlendirebilirim :eyv

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis boyarsa gayet güzel boya tutar benim ayna kapaklarını servis boyamıştı uzun zaman oldu sıkıntı yok servis çok para ister ama değer :)

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi işçilikle yapıldığında boya atma yapmayacaksa bende boyayı tercih ederim...servisden haber bekliyorum zaten şuan fiyat vereceklerdi daha aramadılar...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Servisden Şaşma Madem Boyatacaksın Ben Güven Altan Maltepede Boyattım 2 Yada 3 Kangoo Bantları Vs Çok Memnun Kaldım Boya İşinde Tavsiye Ederim

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu biraz uzadı farkındayım ama kararsızlıklarım bi türlü bitmek bilmiyor yeni şeyler görüyorum kafam karışıyor... bu siyah yerlerin arabanın ön ve arka alt kısmıda dahil olmak üzere piano black olması hakkında ki görüşlerinizi öğranebilir miyim görüşleriniz benim için değerli...teşekkür ederim şimdiden

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben zamanında Cliomu serviste boyatmıştım çokta güzel olmuştu atma kalanda olmadı biraz fazla olur ücreti ama kafan rahat olur....eyv
Piano black olacaksa kaplat bence çünkü bir müddet sonra sıkılabilirsin o renkten...

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben zamanında Cliomu serviste boyatmıştım çokta güzel olmuştu atma kalanda olmadı biraz fazla olur ücreti ama kafan rahat olur....eyv
Piano black olacaksa kaplat bence çünkü bir müddet sonra sıkılabilirsin o renkten...

boyatmak için bende kesinlikle servisi düşünüyorum... ancak çok yakın bi tanıdık bulabilirsem dışarıda boyatırım diğer türlü dışarıya teslim edemem aracımı...
sıkılma konusuna dikkat etmem lazım olabilecek bir durum çünkü haklısın...

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında mantıken boyanmışken piyano black olması güzel olur. Executive clio'larda olduğu gibi, gri için çokta yakışıklı olur ancak böyle bir işleme girilirse kapı kolları, aynalar, kapı çıtaları ve tampon altıntaki mat siyah bölümde boyatılmalı ki bütünlük sağlansın. Maliyet fazla olur, Halil abimin dediği gibi kafanız ve içiniz rahat olsun diyorsanız vereceğiniz paraya değer. Hem atma kavlama dökülme vs. olduğunda gidip ücretsiz boyatma hakkınız vs. olur.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren (megane-fu), yanlış hatırlamıyorsam serviste iç aksamı piano black boyatmıştı. iletişime geçersen, boyamanın olumlu ve varsa olumsuz yönlerini öğrenebilirsin.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında mantıken boyanmışken piyano black olması güzel olur. Executive clio'larda olduğu gibi, gri için çokta yakışıklı olur ancak böyle bir işleme girilirse kapı kolları, aynalar, kapı çıtaları ve tampon altıntaki mat siyah bölümde boyatılmalı ki bütünlük sağlansın. Maliyet fazla olur, Halil abimin dediği gibi kafanız ve içiniz rahat olsun diyorsanız vereceğiniz paraya değer. Hem atma kavlama dökülme vs. olduğunda gidip ücretsiz boyatma hakkınız vs. olur.

boyatmayı yarım yarım yaptırmayacam zaten aracın boyanması gereken tüm parçaları işleme girecek... kaplatmaktan vazgeçtim en az boyatmak kadar zahmetli iş ve arada çok da bi fiyat farkı yok... piano black ile gümüş gri arasında kararsız kaldım baya :confused: