Gündüz farı aktiflenmesi hakkında - Yerli üretim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tesisat vs vardır lakin sistem kapalıdır,iyi bir servis cotech i sorunu çözer esasında...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parkları yakınca mı yanıyor? Eğer öyle ise ben orjinallerde olduğu gibi olsun istiyorum. Park/Far açık iken yanmasın, kapalı iken yansın... Çok mu şey istiyorum:)

Ben parkları söktüm sadece gündüzler yanıyor. Akşamları bixenonlerle beraber yanıyor hoş oluyor. :)

İzmir'de gitmediğim servis kalmadı hepsi dünyadan bi haber.

Son düzenleme:

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesisat vs vardır lakin sistem kapalıdır,iyi bir servis cotech i sorunu çözer esasında...

Sorun hem işten anlayan bir cotech hemde isteğimi bir şekilde yerine getirecek cotech bulmada:) Oda imkansız. Malum Renault Merkez'in kesin emri var, onay almadan orjinal olmayan müdahaleler yasak...

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fuat 0532 468 78 15
Bu numarayı arayın. Yarım saatte işleminizi çözecek. Garanti dışı kalmayacak aracınız. Ben 1 yılı aşkın süre önce yaptırdım gayet sorunsuz.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fuat 0532 468 78 15
Bu numarayı arayın. Yarım saatte işleminizi çözecek. Garanti dışı kalmayacak aracınız. Ben 1 yılı aşkın süre önce yaptırdım gayet sorunsuz.

Nasıl yani biraz bilgi verir misiniz?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl yani biraz bilgi verir misiniz?
Arkadaş İstanbul'dan. Aracınızın olduğu yere geliyor tamponlar sökülmeden olması gereken tesisat kablosunu döşüyor. Ve orjinalden farkı olmuyor.Çok temiz işçiliğide var.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş İstanbul'dan. Aracınızın olduğu yere geliyor tamponlar sökülmeden olması gereken tesisat kablosunu döşüyor. Ve orjinalden farkı olmuyor.Çok temiz işçiliğide var.

Hmm bende yazılım ile alakalı zannettim. Fakat olması gereken dediğiniz tesisat zaten döşeli? Tesisat var yani fakat aracın yazılımından dolayı aktif edemiyoruz olay bu... Sanırım sizin arkadaşta o gündüz farı tesisatına başka bir yerden elektrik alıp normal parklar, farlar filan yandığında devreden çıkan bir sistem yapmış olabilir.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm bende yazılım ile alakalı zannettim. Fakat olması gereken dediğiniz tesisat zaten döşeli? Tesisat var yani fakat aracın yazılımından dolayı aktif edemiyoruz olay bu... Sanırım sizin arkadaşta o gündüz farı tesisatına başka bir yerden elektrik alıp normal parklar, farlar filan yandığında devreden çıkan bir sistem yapmış olabilir.
Bana göstermişti olayı. Yazılım Fluence yazılımı olduğundan menüde iptal seçeneği yok.Farlar yanınca sönüyor sadece.Farların içindeki sokette olması gereken bir kablo yok. Sadece oraya o kabloyu yerleştirdi birde röle gibi birşey taktı sorun halloldu.Çokta güzel oldu.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana göstermişti olayı. Yazılım Fluence yazılımı olduğundan menüde iptal seçeneği yok.Farlar yanınca sönüyor sadece.Farların içindeki sokette olması gereken bir kablo yok. Sadece oraya o kabloyu yerleştirdi birde röle gibi birşey taktı sorun halloldu.Çokta güzel oldu.

Çok ilginç bende farın içinde gündüz farının olduğu sokete kadar kablo döşeli dediğiniz gibi Fluence yazılımı olduğu için aktif edemiyoruz. Aslında bi yazılımcı bulunabilse çok daha güzel olurdu...

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fuat 0532 468 78 15

Merhaba, bugün arayacağım. Arkadaşın yeri nerede? Referans olarak sizi göstersem hatırlar herhalde:)