Gündüz Farı Önerisi

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba...

Scenic 2, 2005 yılı aracım için Almanya’dan ön panjurların yerine monte olan gündüz farı satın aldım. Ancak sonradan takıp takmamak konusunda emin olamadım. Acaba orijinalliği bozulur mu bilemedim? Ne dersiniz? Fikrinizi almak istedim. Şimdiden öneri, yorumlar için teşekkürler.

Satın aldığım ürünün görselleri: http://www.ebay.de/itm/Kuehlergrill-Positionslicht-Frontgrill-Renault-Scenic-Typ-JM-Bj-06-09-schwarz-/32104508419
kJaNR7.jpg
YJaXyz.jpg

Son düzenleme:

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün elektrikçiye gittim, panjurları taktırmak için. Eskilerini söktük yenilerini takacağız, bir de ne görelim, uymuyor! Meğer, “Scenic Faz 2” için olan modeli satın almışım :mad: Ürün Almanya’dan geldiği için iade etme şansım da yok :/ Elimde kaldı, kullanamıyorum.

Faz 2 Scenic aracı olup satın almak isteyenlere geliş fiyatından satmak istiyorum, 35 Euro, sıfır ürün, hatasız, kendi ambalajında. Kargosunu kendim vermiştim, almak isteyen olursa kargosunu ödemesini isteyeceğim. İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.

Not: İlk fırsatta ürünü sahibinden.com sitesine koyacağım, ama oraya koyunca üzerine biraz da kâr koyabilirim, kargo ücretini çıkarmak için.