Gündüz ledleri kapatmak

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gündüzledleri sis farların altınamı monte edildi çevremde çoğu kimsede göremedim hep reno logosunun olduğu ön 2 farın arasında durmakta

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yeni aldım 45900 e gündüz ledleri Sis farların altında duruyor gecede yaksan gündüzde acayip görüntüsü var yolda yürüyen biri gördümü tekrar dönüp bakıyormu başka duygu :) reklamlardaki gibi

casiraghi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parkları acınca gündüz LED'leri kapanıyor sanırım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafamustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 Fluence icon.. benim problemim gündüz ledleri hiç yanmasın sadece far içindeki parklar yansin istiyorum nasıl yapacam bilemedim.. parkları açınca direk gündüz farı yanıyor.. parkları açınca gündüz farı değilde far içindeki lambanın yanmasini nasıl sağlarım..???? Gündüz farının biri parkları açınca yanmadigi için vizeden kaldım.. far içindeki parkı da açamadım.. durum boyle

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 Fluence icon.. benim problemim gündüz ledleri hiç yanmasın sadece far içindeki parklar yansin istiyorum nasıl yapacam bilemedim.. parkları açınca direk gündüz farı yanıyor.. parkları açınca gündüz farı değilde far içindeki lambanın yanmasini nasıl sağlarım..???? Gündüz farının biri parkları açınca yanmadigi için vizeden kaldım.. far içindeki parkı da açamadım.. durum boyle

Aracını icon ise gündüz LED’leri aracınızda standart. Yanı vizeden kalmaması gerekir. Yanı söyle gündüz LED’leri kontaga bağlı. Kontak hareketi ile aktif olup çalısmaya başlıyor. Akabinde siz parkları açtığınızda yanmaya devam eder ve kendini biraz kısar. Yanı ışık siddeti düşer. Siz daha sonra kısaları açarsanız parklar tamamen Soner ve gündüz LED’leri kısık olarak yanmaya devam eder.

Şimdi benim anlamadığım nokta şu. Aracınız icon donanım ise bu LED’ler standart yanı vizeden kalması imkansız. Ya aracınız icon değil, ya da LED’ler sonradan takıldı veya LED’ler arıza yandı değişti ve yanlış tanımlandı gibi bir sonuç çıkıyor ortaya.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

iMessage : tanseler@me.com
Twitter : @tanseler