Gündüz ledleri ve makyajlı kasa ledli stoplar

Ssserhat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok mu bi gelişme konsol hakkında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok mu bi gelişme konsol hakkında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konsolu arkadaain vermis oldugu linkteki Ankara ilindeki saticidan kapida odeme ile satin aldim. Oncelikle urun son dere saglam paketlenmis kirik catlak vs olmadigi gibi 2. Gun elime ulasti. Serviste yerine takildi ve servis daha once de soyledigim gibi urunun orjinal oldugunu onayladi. Tek sorun yine bir arkadasin belirtmis oldugu gibi el freni korugu benim aractaki kisa kaldi be yenisini iatedim. Fiyat ne kadar bilemiyorum ama cumartesi gunu o da gelecek ve takilacak. Ayrica gelen konsolda arka havalandirma kanallari mevcut bunun icin de tesisat alarak o kismi da kullanacagim ve cumarteai gunu kismetse hepsi bitmis olacak. Urun takildi su an kullaniyorum herhangi bor sorun yasamadim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada gunduz ledleri takildi fakat benim aracin sis fari sonradan takildigindan sinyal kolunda ön sis icin mekanizma olmadigindan sinyal kolu siparisi vermistim. Cumartesi gunu gelecek olan sinyal kolu takilirken gunduz ledlerinin de kodlamasi yapilarak tamami aktif hale getirilecek.

Ek olarak arka bagajdaki fluence yazisini da tamami krom olan ile degistirmistim. Serviste montajini yaptik. Fakat bagaj acma dis dugmesi ile beraber uc parca olarak degisiyor ve toplamda 850 lira gibi bir rakam tutuyor son kullaniciya. Bana maliyeti 130 lira oldu.

MuratHoca68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aksaray yeniller Renault servisine gittim. Gündüz ledleri + tesisatına 1600 TL fiyat verdiler. Siz hangi servisten yaptırdınız. 680 TL baya baya ucuz. Birde sormak istediğim birşey daha var. Gündüz ledlerini kendim alsam Sanayide elektrikçi takamaz mı? Direk kontağa bağlansa..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aksaray yeniller Renault servisine gittim. Gündüz ledleri + tesisatına 1600 TL fiyat verdiler. Siz hangi servisten yaptırdınız. 680 TL baya baya ucuz. Birde sormak istediğim birşey daha var. Gündüz ledlerini kendim alsam Sanayide elektrikçi takamaz mı? Direk kontağa bağlansa..

Ben istanbulda yaptirdim. Disaridan yaptirabilirsiniz ama soyle bir olay var; tesisat takildiktan sonra bilgisayardan araca tanitmak gerekir aksi halde yanmaz dedi. Yani olay soyle; gunduz ledleri bilgisayar ile araca tanitildiginda yine kontaga bagli olarak calisiyor fakat parklari actiginizda biraz kisiyor kendini. Disarida baglandiginda parklar yansa da yanmasa da ayni seviye de yaniyor. Ben orjinal ne ise o sekilde olaun istiyorum o yuzden boyle ugrasiyorum. Yoksa ledleri taktirdim bir elektrikciye gidip kontaga baglatsam calisir. Ama kisilma olayi olmaz. Ledler ve tsisat toplamda 680-700 lira civari tutuyor burada. İslemler yetkili serviste yapiliyor. Bir de gunduz ledleri taktirirsaniz sislerin tesisati da degisiyor ve tek tesisatta hem sis hem ledler calisiyor.

MuratHoca68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben istanbulda yaptirdim. Disaridan yaptirabilirsiniz ama soyle bir olay var; tesisat takildiktan sonra bilgisayardan araca tanitmak gerekir aksi halde yanmaz dedi. Yani olay soyle; gunduz ledleri bilgisayar ile araca tanitildiginda yine kontaga bagli olarak calisiyor fakat parklari actiginizda biraz kisiyor kendini. Disarida baglandiginda parklar yansa da yanmasa da ayni seviye de yaniyor. Ben orjinal ne ise o sekilde olaun istiyorum o yuzden boyle ugrasiyorum. Yoksa ledleri taktirdim bir elektrikciye gidip kontaga baglatsam calisir. Ama kisilma olayi olmaz. Ledler ve tsisat toplamda 680-700 lira civari tutuyor burada. İslemler yetkili serviste yapiliyor. Bir de gunduz ledleri taktirirsaniz sislerin tesisati da degisiyor ve tek tesisatta hem sis hem ledler calisiyor.

Aynen sizin dediğiniz gibi dediler burdaki servisten. Tesisat tek olacak sislerle birlikte dediler. Ama fiyat farkı çok fazla. 560 TL ledlere söylediler. 780 TL tesisata söylediler. İşçilik vs. 1600'e geliyor. Sadece kısılma olması için bu kadar fark çok fazla geldi bana. Takımı 250 TL orjinalden çıkma ledler buldum(Kablosuz). Bunları direk kontağa bağlatsam 50 TL işçilik versem 300'e gelecek. Benim merak ettiğim bu ledlere herhangi bir kablo bağlanabiliyor mu? Elime almadım daha ledleri. Soketli gibi duruyor resimlerde. Kablo vs. yok alacağım ledlerin yanında.. Tesisat denilen bu ledlerin ilk çıkış yerinden itibaren olan kablolar mı acaba?

MuratHoca68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Parkları yaktığımda kısılma olmasada olur benim için farketmez. Gündüz ledlerim olsun yeter. Dış görünüz olarak icondan fark kalmayacak :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ledler soketli ciplak kablo yok ama elektrikci soketleri kesip islemi yapar. Bu arada size fiyat veren servis resmen ucmus. 700 liraya ben hallettim hepsini yetkili serviste.

MuratHoca68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ledler soketli ciplak kablo yok ama elektrikci soketleri kesip islemi yapar. Bu arada size fiyat veren servis resmen ucmus. 700 liraya ben hallettim hepsini yetkili serviste.

Aynen ya. Siz 700'e komple halletmişsiniz bana sadece tesisata 780 dediler. O yüzden sordum siz nerde yaptırdınız diye :) Başka servislere sorayım bari. Ama sanırım ben kendim alıp elektrikçide yaptıracağım. İnş. düzen tutar. Tutmazsa da sadece tesisat alırım serviste yaptırırım artık..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ya. Siz 700'e komple halletmişsiniz bana sadece tesisata 780 dediler. O yüzden sordum siz nerde yaptırdınız diye :) Başka servislere sorayım bari. Ama sanırım ben kendim alıp elektrikçide yaptıracağım. İnş. düzen tutar. Tutmazsa da sadece tesisat alırım serviste yaptırırım artık..

Orjinal tesisat sis fari tesisati ile geliyor. Tavsiyem aracta sis gari yoksa orjinal tesisat alip sisleri de aradan cikartin.