H4 ve h11 ( kisa uzun ve sisler )

Kangoocuyuzz ali*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[font=&quot]arkadaşlar öncelikle selamin aleyküm benim bilmediğim sizin bildiğiniz konular olabilir yardimci olursaniz sevinirim.[/font]
[font=&quot]bende kangoo 2 var yeni kasa olanlardan ben aracima zenon veya mercekli far yaptirmak yerine beyaz ampül takmak istiyorum [/font]
[font=&quot]arkadaşlara sordum bilgisi olan h4 philips kisa uzun farlar dediler sisler içinde h11 dediler ayni marka ve modelde var dediler ben kararsiz kaldim aldiğim bilgiler doğrumu sizce de araştirma yapiyorum sisler normal farlardan daha pahali bunun gerekçesi sizce nedir ben anlayamadim. Ayrica park lambalari içinde beyaz led düşünüyorum fakat o kadar çok led park ampülü varki kullanan gören takan varsa eğer bilgi verirse sevinirim. Bana linkte paylaşa bilirsiniz araçta far süküp takma yapmadiğim için net olarakta hangisi olup olmadiğini bilmiyorum teşekkürler sağolun[/font]

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleyküm selam kardeşim. Kısa uzun farlar H4 . Sisler H11 doğru. Park lambası ledler güzel duruyor bende 24 lusu var. Mustafa abi Çinden almıştı o zaman.

Kangoocuyuzz ali*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almiş olduğunuz led park ampülünün linkini paylaşma imkaniniz var mi aceba ?

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar öncelikle selamin aleyküm benim bilmediğim sizin bildiğiniz konular olabilir yardimci olursaniz sevinirim.
bende kangoo 2 var yeni kasa olanlardan ben aracima zenon veya mercekli far yaptirmak yerine beyaz ampül takmak istiyorum
arkadaşlara sordum bilgisi olan h4 philips kisa uzun farlar dediler sisler içinde h11 dediler ayni marka ve modelde var dediler ben kararsiz kaldim aldiğim bilgiler doğrumu sizce de araştirma yapiyorum sisler normal farlardan daha pahali bunun gerekçesi sizce nedir ben anlayamadim. Ayrica park lambalari içinde beyaz led düşünüyorum fakat o kadar çok led park ampülü varki kullanan gören takan varsa eğer bilgi verirse sevinirim. Bana linkte paylaşa bilirsiniz araçta far süküp takma yapmadiğim için net olarakta hangisi olup olmadiğini bilmiyorum teşekkürler sağolun

parklara beyaz led ampulu tavsiye etmem ben taktım güzel durmadı. ama üzerindeki park ampullerinin mavi olanları var dipsiz onlar daha aydınlarıtı parlak duruyo.

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar öncelikle selamin aleyküm benim bilmediğim sizin bildiğiniz konular olabilir yardimci olursaniz sevinirim.
bende kangoo 2 var yeni kasa olanlardan ben aracima zenon veya mercekli far yaptirmak yerine beyaz ampül takmak istiyorum
arkadaşlara sordum bilgisi olan h4 philips kisa uzun farlar dediler sisler içinde h11 dediler ayni marka ve modelde var dediler ben kararsiz kaldim aldiğim bilgiler doğrumu sizce de araştirma yapiyorum sisler normal farlardan daha pahali bunun gerekçesi sizce nedir ben anlayamadim. Ayrica park lambalari içinde beyaz led düşünüyorum fakat o kadar çok led park ampülü varki kullanan gören takan varsa eğer bilgi verirse sevinirim. Bana linkte paylaşa bilirsiniz araçta far süküp takma yapmadiğim için net olarakta hangisi olup olmadiğini bilmiyorum teşekkürler sağolun

parklara beyaz led ampulu tavsiye etmem ben taktım güzel durmadı. ama üzerindeki park ampullerinin mavi olanları var dipsiz onlar daha aydınlarıtı parlak duruyo.
https://tr.aliexpress.com/item/1pc-...2634904762.html?spm=2114.13010608.0.61.gHjnlc

https://tr.aliexpress.com/item/2pcs...2302931261.html?spm=2114.13010708.0.57.v4qszn

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öncellikle eyvallah ilgilendiğin için bu atmış olduğun linklere baktım fakat benim araçta olan böyle değil farklı duruyor uyar mı sizce ?

benim araçta çift duylu bende bunu buldum uyar mı sizce de ?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/photon-1016-cift-duy-park-ampulu-224856481
bu model olmaz.

Kangoocuyuzz ali*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim ilgilenip yazmışsınız fakat ben aracın farlarına dışardan baktığımda böyle gözüyor mavi değil tabiki de ama başka türlü göremedim parkları arka bağlantıları mı farklı aceba ?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz ampul takmayin bosuna para harcamayin pisman olursunuz.hele yagmurda siste gece kör gibi oluyor bizzat cok defa denedim hatta o derece ki yolda durup bagajdaki normal ampulleri takip oh be dedim.tavsiye etmem kisacasi.hatta tanidiginizda varsa ampul odunc alip deneyin kendiniz gorun.

qanqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öncellikle eyvallah ilgilendiğin için bu atmış olduğun linklere baktım fakat benim araçta olan böyle değil farklı duruyor uyar mı sizce ?

benim araçta çift duylu bende bunu buldum uyar mı sizce de ?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/photon-1016-cift-duy-park-ampulu-224856481

kardeş bendede kangoo 2 var 2012 benim parklara bu dipsiz led ampuller olurmu ? denk geldim konunuzada bi sorayım dedim