Hadi Buyurun Denize Girelim ''antalya yanıyorrr:)''

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim burada deniz yok. deniz niyetine baraja girsem, turist niyetinede koyunların fotosunu çeksem olmaz mı:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evreka!

Temmuz - Ağustos gibi akdeniz ve ege de denize girdikten sonra Karadenizde yanıma gelen RFC üyelerine yaylada ziyafet çekeceğim ;) milli içeceklerimiz de olur hem :D

Ekli dosyayı görüntüle 11024

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Çiğdem hocam amaçım özendirmek değil, güzel olan şeyleri paylaşmak, hele ki içinde çocuklarımız var ise çok daha isabetli oluyor. 1987 yılında Toprak Holding sınavlarını kazanıp, Toprak Seramik A.Ş. Alanya şubesine tayin olup, burada şube açtığım günden beri Akdeniz ve Ege'de yaşıyorum. Doğma büyüme Istanbul'luyum ama iyi ki buralarda yaşamışım ve yaşıyorum diye her zaman dua ediyorum. Göçek'ten Datça yarımadasına kadar olan Türkiyemin bu bölgesi eşi görülmemiş doğa harikası koyları ve ormanları ile görülmeye değer ve yaşanmaya değer yerler. Bu yaz sizleri de RFC olarak buralara bekliyorum. Bir kapınız olduğunu unutmayın Ege'de, başım üstüne...

Kaç zaman olmuş bak Datça deyince yüreğime bir kor düştü sanki niyeyseıslıkokaliptüs ağaçlarım hala duruyormu hocam aktur-2'de ve kamp yerleri ahh ahhqwqwqw

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Kaç zaman olmuş bak Datça deyince yüreğime bir kor düştü sanki niyeyseıslıkokaliptüs ağaçlarım hala duruyormu hocam aktur-2'de ve kamp yerleri ahh ahhqwqwqw
rfc nin ve balkanların kamplardan sorumlu bakanı tilki abi qw

Çiğdem hocam amaçım özendirmek değil, güzel olan şeyleri paylaşmak, hele ki içinde çocuklarımız var ise çok daha isabetli oluyor. 1987 yılında Toprak Holding sınavlarını kazanıp, Toprak Seramik A.Ş. Alanya şubesine tayin olup, burada şube açtığım günden beri Akdeniz ve Ege'de yaşıyorum. Doğma büyüme Istanbul'luyum ama iyi ki buralarda yaşamışım ve yaşıyorum diye her zaman dua ediyorum. Göçek'ten Datça yarımadasına kadar olan Türkiyemin bu bölgesi eşi görülmemiş doğa harikası koyları ve ormanları ile görülmeye değer ve yaşanmaya değer yerler. Bu yaz sizleri de RFC olarak buralara bekliyorum. Bir kapınız olduğunu unutmayın Ege'de, başım üstüne...

aykut abi, tilki abinin mesajına denk gelince ayrımcılık olmasın dedim affola12 3 kendisi hava-deniz konusunda yaraya tuz basmada ordinaryüs olduğundan :aytuğ

bizim çocukluğumuzda normaldi üst başla denize dalma, çamura bulanma ama şimdi ay elim kirlendi ay üstüm toz oldu diye konuşan çocuklar görüyor ve ürperiyorum ama tabii ailelerin etkisi çok büyük. ilkokuldan birkaç arkadaşım da o taraflara yerleşmiş, fotoğraflara bakıp iç çekiyoruz ancak :) sizlere keyifli, sağlıklı uzun yıllar, teşekkürler!:eyv

bölgeyle ilgili danışacağımız konu olursa rahatsız ederiz artık :)

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- 11 Mayıs Gecesi Yola Çıkıyorum Abi Sabahı Ordyaım :D Beni Bunların Yanına Götür :D qw

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı yolculuklar Cengo mesaj kimeydi bu arada:aytuğ:aytuğ:aytuğ

- Mesaj Sana Abi Beni Bu Ablaların Yanına Götür :aytuğ:aytuğ

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bu Yaz Antalyadayım Abi Bir Aksilik Olmazsa Görüşürüz İllaki :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
rfc nin ve balkanların kamplardan sorumlu bakanı tilki abi qw

aykut abi, tilki abinin mesajına denk gelince ayrımcılık olmasın dedim affola12 3 kendisi hava-deniz konusunda yaraya tuz basmada ordinaryüs olduğundan :aytuğ

bizim çocukluğumuzda normaldi üst başla denize dalma, çamura bulanma ama şimdi ay elim kirlendi ay üstüm toz oldu diye konuşan çocuklar görüyor ve ürperiyorum ama tabii ailelerin etkisi çok büyük. ilkokuldan birkaç arkadaşım da o taraflara yerleşmiş, fotoğraflara bakıp iç çekiyoruz ancak :) sizlere keyifli, sağlıklı uzun yıllar, teşekkürler!:eyv

bölgeyle ilgili danışacağımız konu olursa rahatsız ederiz artık :)

Her zaman danışabilirsiniz, cebimi özelden veririm. Çocuklarımızı elimizden geldiğince özür bırakıyoruz, Ege'nin yaşam biçimi böyle, keyifli stressiz yaşamaya çalışıyoruz. Ben her zaman söylediğim bir şey var imkanı olan Ege'ye gelsin, buralarda yaşasın, zeytin yağına bana, bana ekmek yesin, temiz havasını çiğerlerine doldursun..