Hakkını Ara R.F.C ''tabela yoksa cezada yok!''

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bende sakarya bulvarındakılerı sokeyım bari hehe166 liralık ceza 190.90 krs olmuş ne güzel ya..tabelaları söküp kiloyla satsam kurtarırmıyız abı parayı:aytuğ

İçeride bunu konuşacak epeyy vaktimiz olur kardeşim o zaman bol bol hesap yaparız hehehehehehe

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçeride bunu konuşacak epeyy vaktimiz olur kardeşim o zaman bol bol hesap yaparız hehehehehehe

babam emekli gardiyan abi krallar gibi bakarlar bize rahat olhehe ama sakat iş ya bi ara telekomun koca makaralarını çalıp, dış plastiklerini yakıp, içindeki bakır telleri satıyorlardı..bakırın kilosuda fena değil hanihehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
babam emekli gardiyan abi krallar gibi bakarlar bize rahat olhehe ama sakat iş ya bi ara telekomun koca makaralarını çalıp, dış plastiklerini yakıp, içindeki bakır telleri satıyorlardı..bakırın kilosuda fena değil hanihehe

Ne kadarkihehebize heryer telekom:tony​töbe töbe yaw günceli...

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne kadarkihehebize heryer telekom:tony​töbe töbe yaw günceli...

abı babası hurdacılıkla ugraşan bı arkadasım vardı 5 lıraya alıp 8-9 lıralara kadar cıkıyor dıyor..altın gıbı abı bı yukselıo falan cok acayıp karlı ıs ama bırıktırmek lazımhehevarmı deponhehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
abı babası hurdacılıkla ugraşan bı arkadasım vardı 5 lıraya alıp 8-9 lıralara kadar cıkıyor dıyor..altın gıbı abı bı yukselıo falan cok acayıp karlı ıs ama bırıktırmek lazımhehevarmı deponhehe

Ne deposu agam ya biraz büyük düşün sen ver bana o arkadaşın adresi o arkadaşın babasının mekana çökmeye gidiyorum 50nc ile bide toplamaklamı uğraşacaz
:dans(edit : [MENTION=6634]usta[/MENTION] ıp adreslerimizi verip suç duyurusunda bulunmuş mekanı acil değiştirrrr:aytuğ​)

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ne deposu agam ya biraz büyük düşün sen ver bana o arkadaşın adresi o arkadaşın babasının mekana çökmeye gidiyorum 50nc ile bide toplamaklamı uğraşacaz
:dans(edit : @usta ıp adreslerimizi verip suç duyurusunda bulunmuş mekanı acil değiştirrrr:aytuğ​)

köklü sülale abi hehehemen değiştiriyorum:aytuğ

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazık banada haramiderenin orada yokuş aşağı iniyorum diye 78 ile radar cezası geldi.166 lira para ödedim.yazık başka birşey değil.satacak birşey kalmadığından dolayı vergi ve ceza sistemi işliyor bizlere
Bu hiz koridorunun oldugu yermi ? su e-5 e hep kameralar koydular ya. Ondanmi yediniz cezayi. ?

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hiz koridorunun oldugu yermi ? su e-5 e hep kameralar koydular ya. Ondanmi yediniz cezayi. ?

aynen orada yedim.Hız sınırı 77 benim hız 78.Normalde basmıyordum radar noktalarından geçince fakat 78'i görünce şaşkına uğramadım değil.166 lira para yani.