Hangi hoparlörden almalıyım?

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50 TL ye Megane 1 ön kapılara uygun 13 cm Kenwood var elimde. 2 yollu. 45 TL olur.

Normal hoparlörde 3 yada 4 yollular sadece ovallerde oluyor. Oda yumurta şeklinde koca hoparlör. Standartta max 2 yol olur

Eren: 0555 517 57 37

abi kenwoodların serisi ne? eğer arkadaş almazsa ben talip olabilirim onlara

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkür ederim ama bunlar benim bütçeyi aşıyor ki zaten ben yüksek ses falan dinlemiyorum sadece ses net olsun yeter bass o kadar fazla vurmasada olur ama birazda olsa vursun :cool: onun için 30-40 liralık bişey yeter şimdilik bidaha patlarsa falan o zaman değiştiririm iyi bişi alırım...Şuanki hoparlörler ses seviyesini 15 yaptığım anda başlıyor cızırtı patırtı yapmaya..

kardeşim ozaman bi oto aksesuarcıya gidiceksin onlarda tanesi 5tl olan markasız senin işini görcek hop. var.onlardan alabilirsin ;)

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pioneerların ve iyi markaların takliti çok piyasada hoparlör alacaksanız büyük mağazalardan veya bilinmiş firmalardan almak lazım kanımca

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR FLUENCE DYNAMİQUE ARACIM VAR. BUNUN TEYP CIKISLARI KAC WATT 13 cm de nasıl bir hoparlör almalıyım.örneğin kaç yollu fln bunlarda hangi verilere dikkat etmeliyim

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En baba teybin bile 25W ı geçmez gerçek RMS değeri.Gerisini sen düşün....