Hangi Yakıtı Kullanıyorsunuz?

RFC Hangi Yakıtı Kullanıyor?

• Kullanılan toplam oy
    323

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bu aralar TOTAL exxelium eurodiesel

34VR1415

Ahmet Turan Guzey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Total excellium euro diesel en iyisi bu bence

bgryzr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet opet avantajlı ama performans bakımından hangisi acaba :))

aracım 1.5 siz hangi yakıtı kullanıyorsunuz? :))

heryerde öylemi bilemem ama benim yaşadığım şehirde ankarada bence en kaliteli ve temiz yakıt opette , diğer istasyonlardan aldığımda partikül ışığı yanıyordu fakat opetten aldığımda öyle bir sorunla karşılaşmadım ayrıca performans bakımındanda baya iyi ultraforce

cnk66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende BP tasitmatik var 60-70 bindir bu sekilde yakit aliyorum daha once Arkadasimindi arac nerden aldi bilmiyorum ama bugun bakima girdi clio 4 1.5 dci aracim enjektorlere bakin dedim pc den baktilar cok normal iseme ve benzeri durum yok bu aralar memnunum arac 110.000 km de
Ama birde shell i tavsiye ediyorlar 2-3 depo deniyecegim bakalim...

stranger59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence de OPET bu konuda gayet başarılı. Bir aralar yakıtı mecburen başka yerden aldım ve araçta servis lambası yandı. Servise gittiğimde bana yakıttan kaynaklı olduğu söylendi. Depo bitene kadar da sönmedi. Daha sonra yakıtı tekrardan OPET'ten aldım ve fulledim, bir daha da sorun yaşamadım, o yüzden artık OPET'ten başka yerden yakıt almıyorum.

07captur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 sene polo benzinli, 7 yılda astra dizel otomatik k kullandım.. yollarda nerde ucuz mazot yazısı görürsem en ucuzunu bulup kamyoncu gibi depoyu fulletirim.. şehiriçinde ise mecbur kalmadıkça yine gebzedeki pasifikten fulletirdim..(şu an arabasızım).. şimdiye kadar hiç birşey olmadı allaha şükür.. yollardaki aldığım mazot markaları pars, netoil, class vs.:) idi. Şuna kendimi inandırdım, bu adamların deposu vs.si yok.. ya shellden ya bp, total veya po dan yakıt alıyorlar (gözümle gördüm po kamyonunu). Adamın istasyonda 1 kişi çalışıyo. Pompa, kartçı, marketçi, temizlikçi 1 kişi:) yani o da kazanıyor.. opet 100 kişi çalıştırıyor, oda kazanıyor ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracım dizel. Shell V-Power kullanıyorum. Opet, PO (kesinlikle uzak durulmalı bence), BP denedim ayrıca Totali denedim. Total fena değil fakat akaryakıt istasyon sayısı bazında düşününce Shell daha mantıklı kalıyor :eyv